Завтра тернополяни вимагатимуть у Сергія Надала звільнити Бесагу та Кібляра

Завтра, 16 червня, о 9 ранку  під стінами тернопільської мерії відбудеться мирна акція. Мета акції – донести до тернополян інформацію, чому не потрібно приймати зміни до генплану. Про це розповідає громадська активістка Олена Степанова.

Активісти будуть  роздавати листівки і передадуть міському голові Сергію Надалу вимоги про звільнння головного архітектора міста  Василя Бесагу та головного земельника Віктора Кібляра.

  • Для усіляких псевдо політичних оглядачів та громадських активістів. 16 червня 2016 року дійсно буде мирне зібрання громади під міською радою… Я там буду. Мене не цікавить хтоз ким спить… І я особисто проти пропаганди особистих стосунків. Але якщо певні псевдо активісти і псевдо політичні оглядачі вважають, що я десь лукавлю то готова відповісти на будь-які питання цих псевдо активістів і псевдо політичних оглядачів. А також готова відповісти на будь-які запитання журналістів, активістів і просто пересічних громадян. А ще б була надзвичайно рада, як бимої слова спростував Сергій Віталійович, – каже Олена Степанова.

Нагадаємо, нещодавно в пронадалівських ЗМІ з’явилась інформація про гей-парад у Тернополі. Активісти цю інформацію пов’язують із страхом мера щодо вияву усіх корупційних діянь в сфері забудови міста.

Коментарі вимкнені.