Після ряду скандалів керівник тернопільської лікарні пішов з посади

Звільнився з посади головного лікаря/директора Тернопільської міської комунальної дитячої лікарні Андрій Іванович Артимович, котрий керував медичним закладом понад вісім років.

Трудова діяльність Андрія Артимовича розпочалася у Тернопільському пологовому будинку на Замковій. Там він працював лікарем-анестезіологом. Ставши політиком та депутатом Тернопільської міської ради V-го скликання (фракцію БЮТ), пан Артимович пішов різко вверх по кар’єрній драбині, обійнявши посаду завідуючого відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина”. Пропрацював там вісім років. Черговий поштовх у його кар’єрі стався знову ж таки завдяки політиці. У 2015 році Артимович вдруге став депутатом Тернопільської міської ради (VII скликання) від ВО «Батьківщини» (був першим номер партійного списку) і головою фракції. Тоді цілу фракцію ВО «Батьківщина» у тернопільській мерії, яка повністю «лягла» під мера Сергія Надала, партійне керівництво області не признавало, навіть робило спробу позбавити мандатів, однак цей процес до логічного завершення так і не дійшов. Депутати-«тимошенківці» спокійно працювали у раді, а найбільш стійкі з них отримали від Сергія Віталійовича посади у структурах міської ради та інші заохочення. «Найжирнішу» посаду отримав голова фракції Андрій Іванович – у січні 2016 року він очолив Тернопільську міську комунальну дитячу лікарню.

У 2020-му змінив партійні кольори – поміняв ВО «Батьківщину» на промерську партію «Порядок. Відповідальність. Справедливість» і від цієї політсили балотувався до Тернопільської міської ради, однак втретє депутатом не став.

На останній своїй посаді у дитячій лікарі запам’ятався чисельними скандалами пов’язаними з сумнівними закупівлями. Так, 30 січня 2020 року між дитячою лікарнею та приватним підприємством «Телерадіоорганізація «Українська хвиля», директором і одним з власників якої є політтехнолог діючого мера Тернополя Сергія Надала – Юрій Фартушняк, укладено договір про виготовлення та розповсюдження інформаційних матеріалів у ЗМІ, в тому числі і в інтернет-мережі на суму 179 тис. 998 грн. Далі – більше. В останній день березня 2021 року відбувся тендер на… телевізійні/інформаційні послуги. Вартість послуг становила 769 000(!) гривень. Переможцем виявилося приватне підприємства «Файне місто». А вже під час війни, у березні 2023 року, дитяча лікарня Тернополя здійснила замовлення в тієї ж ПП «Файне місто» на “послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет, а також супутні послуги, та послуги з виробництва кіно- та відеопродукції (Інформаційні послуги)” на суму 899 000 гривень. Зауважимо, що ПП «Файне місто» має стосунок до депутатів Тернопільської міської ради Юрія Фартушняка (представник партії ВО «Свобода») та Марії Пачковської (у міськраді представляє партію «Порядок. Відповідальність. Справедливість»). За інформаціє з відкрити реєстрів пан Фартушняк є засновником, а пані Пачковська – директором даної фірми.

Чому пішов Андрій Артимович з посади директора дитячої лікарні, на разі залишається загадкою… 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Коментарі вимкнені.