Бензиновий і дизельний мотор на мотоблок – який з них є кращим вибором?

Невелика сільгосптехніка користується популярністю в Україні, оскільки вона недорога, надійна, багатофункціональна, проста в обслуговуванні, а в разі поломки – знайти нові деталі просто. Найбільшою неполадкою, з якою може зіткнутися власник агрегату, є необхідність замінити бензиновий або дизельний мотор на мотоблок. Але купівля нового ДВЗ не є проблемою, оскільки на ринку представлені взаємозамінні силові установки для різних моделей техніки. Іноді заміну мотора навіть проводять на більш потужні варіанти, що підвищує продуктивність техніки.

Двигун для мотоблока дизельний – плюси, мінуси та найкращі моделі

Головна перевага таких ДВЗ – велике тягове зусилля, найчастіше їх встановлюють на важку техніку, яка має високу продуктивність і обробляє великі ділянки землі. Крім того, дизельні мотори мало споживають палива, мають великий моторесурс, тривалий термін служби, комплектуються повітряною або водяною системою охолодження.

Двигун для мотоблока дизельний

З недоліків – дорожче ніж бензиновий двигун для мотоблока, ціни можна подивитися і порівняти на сайті https://motoblok-tata.com.ua – одному з найбільших постачальників деталей в Україні, який безпосередньо співпрацює з виробниками.

Найпопулярніші моделі:

  • TATA 186F потужністю 9 к.с. і виходом вала під шпонку, є універсальним рішенням, оскільки встановлюється на електрогенератори, культиватори, мотопомпи. У фермерстві мотоблок із таким мотором обслуговує ділянки до 6 га;
  • TATA 186FE на 9 к.с, з електростартером і виходом вала під шліци. Має повітряний тип охолодження, одноциліндровий, чотиритактний, недорогий в обслуговуванні, надійний і довговічний;
  • TATA 178F на 6 к.с. і виходом під шліци, забезпечує стабільну роботу техніки під час тривалої експлуатації, не гучний, економний, якісно зібраний і відповідає всім сучасним нормам.

Бензиновий мотор на мотоблок – основні характеристики та популярні моделі

Такі двигуни встановлюють на легку і середню техніку, коли потрібно забезпечити її маневреність і простоту управління. Їхні головні переваги – низький рівень шуму, невелика рульова вібрація, нижча вартість, ніж у дизельних моторів, можливість завести техніку за будь-якої погоди.

Бензиновий мотор на мотоблок

Найчастіше в Мотоблок-ТАТА купують такі моделі бензинових ДВЗ:

  • TATA 170F потужністю 7 к.с., чотиритактний, одноциліндровий двигун. Встановлюється на техніку, що обробляє невеликі земельні ділянки, головним чином застосовується в домашньому господарстві. Сумісний не тільки з мотоблоками, а й електрогенераторами, культиваторами, сівалками;
  • NEW DESIGN TATA 170F з кріпленням під шліци, які вирізняються надійністю і більшою точністю. Такий самий універсальний ДВЗ, як і попередня модель, тому може встановлюватися і на інші агрегати. Потужність 7 к.с. є середньою, тому використовується на невеликих полях і техніці з навісним обладнанням;
  • ZONGSHEN P65F – цей бензиновий мотор на мотоблок має вертикальне положення вала, що трапляється не часто, але його якісно зібрано, він не перегрівається під час тривалої експлуатації, економно споживає паливо, простий і недорогий в обслуговуванні. Має потужність 5,5 к.с. і паливний бак на 1,35 літра.

В інтернет-магазині Мотоблок-ТАТА представлено ще більше моделей двигунів різної потужності та об’єму. Завдяки прямим поставкам від виробників деталей для мототехніки, магазин пропонує найбільший асортимент товарів в Україні та доступні ціни. До того ж прийом заявок ведеться щодня, а доставка діє по всій країні.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).

Коментарі вимкнені.