У Тернополі відбудеться Благодійний аукціон «Незламні 2.0.»

31 березня о 16 годині у  Тернополі відбудеться  Благодійний аукціон «Незламні 2.0.». Бо мало вірити чи мріяти про Перемогу, треба діяти! – каже одна з організаторів дійства Майя Юркевич.  

Мета – зібрати на 100 нічних FPV-дронів для 12 бригади спеціального призначення «Азов» НГУ.
Цього разу аукціон буде присвячений тематиці про війну та наших захисників.
Також буде діяти виставка мобільної фотографії воїна Юрія Костишина з позивним Кіт Характерник. Фото зроблені на фронті.   Бажаючі зможуть придбати ці світлини під час аукціону.
Почесним гостем на  аукціоні буде  Sergiy Tsitrikov – чоловік, який мотивує не здаватися і досягати своїх цілей, не зважаючи на перешкоди.
  • Бачимося ледь не щодня. І він постійно щось робить задля Перемоги: ладнає павербанки, для термошкарпеток чинить підігрів, ну і, звісно, збирає FPV, – розповідає Майя.

На Благодійний аукціон «Незламні 2.0.» гості дізнаються, що таке FPV-дрон, про його конструкцію та основні функції.  І навіть зможуть політати на FPV.  

А загалом буде 20 головних лотів та багато інших  від талановитих людей та військових.  Серед них – прапор з підписом командира 12 бригади “Азов” Дениса Прокопенка (позивний “Редіс”).

 

 
 

Також можна буде придбати картини намальовані талановитою молоддю з синдромом Дауна, учасниками проєкту Inclusive Art, реалізований за підтримки ГО ” Центр ” Бебiко”” Olga Hordiienko.

Придбавши ці картини, ви допоможете збирати кошти на пташки для захисників і заодно потішите молодих людей, для яких підтримка фронту через їхні роботи – дуже важлива і цінна!

Буду можливість виграти сертифікат на кошик крафтової випічки від власниці пекарні Sun bakery – Уляна Сонце. Пасочки, сирник, домашній хлібчик, печиво. Смачної випічки буде понад 5 кг.

Політичний килим від ілюстратора, графічного дизайнера Марти Лешак. Саме Марта розробила малюнок вишивки, що зобразили на народних Байрактарах. Розмір – 50х50 см. Друк на холсті.

«З початком війни стало важко говорити на інші теми. Тому ця робота – рефлексія на нову реальність звичною для мене мовою. Подільський килим є яскравим проявом української традиційності, за існування якої ми зараз боремось. Хочеться відтворювати і поширювати її, щоб любити ще більше. Цей малюнок зібраний з традиційних орнаментів для естетизації нашого з вами воєнного побуту», – каже Марта.

Одним з лотів буде сертифікат на створення чоловічої вишитої сорочки від дизайнерки Марія Шамедько та її Maruna BY Maria.  Аналогічну сорочку має Валерій Залужний . Візерунок вишитий з давньої сорочки (Львівщини) прадіда Марії, який вона адаптувала і втілила на сучасному виробі.

Коротко про причини, чому варто відвідати захід:

✔️лотами будуть справжні шедеври талановитих людей зі всієї України; подарунки від захисників;

✔️ведучі вечора Дует Куми;

✔️виступатимуть Гурт Bugs & Bunny;

✔️цікавий виступ Ромко Задорожний;

✔️діятиме фотовиставка військового Кіт Характерник;

✔️дізнаєтесь, що чого складається FPV-пташка і його головні функції;

🎯також ви матимете змогу політати на FPV-дроні.

Не думайте! Приходьте

Організатор – Благодійний фонд «СТВОРЕНІ ПЕРЕМАГАТИ».

Захід – закритий.
Благодійний внесок – 500 грн. Для реєстрації дзвоніть за номером:
0977524605 Майя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *