Чому зараз популярний друк на чашках?

Чашки використовуються багато разів щодня, а це означає, що вони мають великий бізнес-потенціал. Чашки та горнятка, прикрашені логотипами, малюнками, символами компаній, можуть зробити незмірний внесок у комерційних успіх організації. Адже це простий і ефективний інструмент для просування бренду.

Які переваги для бізнесу друку на кружках?

Друк на чашках, а саме логотипів і слоганів, що виконані у фірмовому стилі, мають такі переваги, як:

 • Створюють правильний образ у споживачів ваших товарів та послуг, також створюють загальне позитивне враження і доносять філософію вашого бренду.

 • Іноді, але систематично нагадує людям про організацію в їх щоденному житті та просуває її кожен раз, коли володар чашки з принтом заварює каву чи чай.

 • Підвищує корпоративний дух співробітників у процесі перерви на каву.

 • У більш невимушеній та неформальній атмосфері ділові зустрічі з хорошим напоєм у брендованій чашці також можуть продемонструвати престиж та стабільність компанії.

Ви також можете замовити друк на чашках з різними малюнками, фотографіями, гумористичними або мотиваційними написами, вітальними словами, доречними для ваших колег чи знайомих. Що б ви не вибрали, такий змістовний іменний подарунок обов’язково продемонструє вашу увагу та турботу, і, що ще важливо, обов’язково буде радувати свого власника кожен день.

Які особливості вибору чашок з друком?

 1. Матеріал. Керамічні або порцелянові чашки – найкращий вибір. Металеві або пластикові горнятка вимагають особливого підходу.

 2. Форма. Найзручніші для друку звичайні круглі стакани, але є методи, що дозволяють друкувати на горнятках усіх форм.

 3. Підготовка малюнка. У більшості випадків якість друку буде залежати від якості вихідного зображення. Тому рекомендовано застосовувати графічні файли високої якості.

Розповсюджена технологія друку на чашках

Друк на чашках зазвичай здійснюється способом сублімації, тобто глибокого друку, який дозволяє отримувати стійкі повнокольорові зображення відмінної якості фотографій, ілюстрацій, логотипів і написів на чашках незалежно від кольорів.

Сублімаційний друк на кружках має багато переваг, і ця технологія користується великою популярністю на ринку поліграфічних і рекламних послуг:

 • Фотографічна якість надрукованого матеріалу.

 • Стійкість і довговічність друку на горнятках (малюнок знаходиться «всередині» поверхні чашки і тому менш схильне до пошкоджень).

 • Оперативність обслуговування (друк на кружках може бути виконаний протягом одного чи декілька днів).

 • Доступність та економічність друку на чашках навіть невеликими партіями.

Коментарі вимкнені.