Купальники з леопардовим принтом: 6 причин мати у гардеробі

У 60-ті роки цей малюнок на тканині асоціювався з елегантністю, у 70-ті — з провокацією та бунтарством, а у 90-ті багато хто вважав його несмаком. Леопардовий принт у будь-які часи викликав дискусії, ледь з’явившися на подіумі.

Зараз триває стильна реабілітація хижих принтів — ще з часів інтернет-флешмобу Free the leopards. Отже, якщо ви хочете купити купальник роздільний, який спричинить фурор на пляжі, зверніть увагу саме на анімалістичні принти. Ось 7 аргументів, які вас у цьому переконають. 

Універсальність

Незалежно від того, відпочиваєте ви на тихому курорті чи відвідуєте яскраву вечірку біля басейну, купальники з “хижим” малюнком стане ідеальним вбранням. Зокрема, леопард у поєднанні з чорним парео або легкими напівпрозорими штанами допоможе створити витончений та елегантний пляжний денний образ. А у світлі кольорових ліхтарів біля басейну органічно виглядатиме комбінація суцільного леопардового купальника із мерехтливим саронгом. 

Принт поза часом 

Переживаєте, що купите річ, а вона невдовзі вийде з моди? Не хвилюйтеся, адже це зовсім не про леопардовий принт. Він є незмінно популярним протягом десятиліть. Дизайнери кожної епохи по-своєму переосмислюють цей малюнок, забезпечуючи його актуальність. 

Класичний характер тваринних принтів, таких як леопард і тигр, змішує два почуття: ностальгії та трендовості. Це робить кожен “хижий” купальник довготривалою інвестицією у літній гардероб. Можна сміливо заявляти, що “немодним” леопардовий купальник стане лише тоді, коли розтягнеться та втратить презентабельний вигляд.

“Таблетка” для впевненості у собі 

Хижі малюнки незмінно асоціюються з природною красою та силою тварин, яких вони представляють, пропонуючи власниці психологічний стимул. У леопардовому бікіні будь-яка жінка почне підсвідомо відчувати себе швидкою, сильною та нестримною дикою кішкою, навіть якщо до цього моменту не наважувалася навіть роздягатися на пляжі. Такий собі бустер впевненості. І повірте, люди навколо помітять цю метаморфозу. 

Для всіх типів фігури

Виробники часто використовують візерунок та орієнтацію принтів, щоб створити певні візуальні ефекти для “ліплення” фігури мрії. Наприклад, вертикальні тигрові смуги можуть зробити фігуру стрункішою, а розкидані плями леопарда допоможуть збалансувати пропорції. 

Стильний потенціал

Леопардовий принт можна легко поєднувати з однотонними деталями або іншими візерунками. Так, плавки з анімалістичним принтом добре комбінуються з чорним або темно-коричневим ліфом. У рамках експерименту можна навіть одягати верхи та низи від різних купальників (бажано одного бренду та з однієї серії).

Це комбінування не тільки демонструє особистий стиль, але й продовжує функціональний термін служби кожного купальника.

Підходить до різних кольорів шкіри

Класичний леопардовий принт виконується у чорно-коричневих тонах. Завдяки теплій кольоровій гамі цей малюнок гармонійно виглядатиме на будь-якому відтінку шкіри. Для світлошкірих створить контраст, а смаглявим підкреслить природний тон.

Вікторія Котлярова,

https://www.intimo.com.ua/blog/author/viktoria-kotliarova/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *