Митне оформлення в Україні: основи перевезення вантажу

Митне оформлення товару

Митне оформлення або митне очищення – найважливіший етап під час відвантаження продукції. Ця невід’ємна частина процесу доставки дає можливість ввозити, а також вивозити товари або ж продукцію в країну і за її межі. Документація з імпортного очищення, по суті, вказує на те, що всі мита за продукт або товар було сплачено, і в даний час вони дозволені до відвантаження.

Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимально заощадити кошти на митниці, приклади необхідних документів, основні помилки що допускають відправники або безкоштовна консультація, читайте в цій покроковій інструкції.

Сам процес оформлення вантажу на кордоні відносно однаковий для багатьох країн. Проте існують відмінності, що стосуються безпосередньо процесу оцінки вантажу і сплати податків на його імпорт з однієї країни в іншу.

Незалежно від того, чи є ви новачком, чи маєте досвід у міжнародній торгівлі, брокерська компанія M-GROUP у Києві пропонує безліч послуг як із транспортування вантажу, так і в логістичних питаннях. І надасть вам допомогу починаючи від митного оформлення і закінчуючи сприянням у питаннях дотримання всіх необхідних нормативних вимог.

Хто такий митний брокер і чим він займається?

Митний брокер є посередником між митним органом і клієнтом. І займається він усіма тими процесами і процедурами, які пов’язані безпосередньо з митним оформленням:

1.           Контролює нерозривний зв’язок між цими сторонами.

2.           Передає всю необхідну інформацію, а також оновлення та вимоги, що виходять від митниці до клієнта.

3.           Контролює податкові платежі та мита для імпортера або експортера товару.

4.           Дотримується всіх обов’язкових вимог до відвантаження, законів, стандартів і правил для імпортерів або ж експортерів.

Переваги компанії M-GROUP

Брокерська компанія M-GROUP спеціалізується безпосередньо на спрощенні та прискоренні доставки вашого вантажу по всьому ланцюжку постачань під час в’їзду в нашу країну через будь-який з численних пунктів в’їзду як повітрям, так і морем або ж сушею. Також допоможе в митному очищенні товару будь-якої складності.

Досвідчені фахівці проведуть вас через всі етапи процесу імпорту або експорту, допоможуть вам якнайшвидше і без проблем очистити ваш вантаж у будь-який час доби, всі сім днів на тиждень без вихідних, знизивши при цьому ризики штрафів або затримок.

Ліцензовані експерти з дотримання митних постанов є частиною великої і дружної команди, яка багато років успішно надає своїм клієнтам транспортні та логістичні послуги, гарантуючи при цьому, що у вас буде завжди відкритим доступ до компетентних ресурсів, які використовують найпередовіші галузеві практики.

У цієї брокерської компанії незаплямована репутація з надання ефективних індивідуальних послуг з митного очищення, яка гарантує, що ваша взаємовигідна співпраця обов’язково триватиме і в майбутньому.

Тож переходьте на офыцыйний сайт митного брокера  M-GROUP митного брокера та отримуйте повний доступ до інформації.

Джерело наданої інформації  https://tamognia-prosto.com.ua/

Первинна консультація митного брокера за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний

чи у нас в офісі :

м. Київ, вул. Григоренка 39б оф 40.

м. Львів, вул. Коперника 11, оф 17

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28А, оф. 3

пункт пропуску Ягодин, с. Старовойтове, вул. Прикордонників

Коментарі вимкнені.