Типи номерів у готелях: який варіант обрати?

Плануючи відпустку чи діловий візит до Львова, варто заздалегідь подбати про місце для ночівлі, особливо в свʼяткові дні чи періоди найбільшого напливу туристів. У більшості готелів діє стандартна класифікація, що дозволить обрати варіант відповідно до власних побажань, вартості, умов проживання та наявності додаткових опцій. Наприклад, в бутик-готелі https://lioncastlehotel.com/nomery/ поділ відбувається від стандарту до унікальної пропозиції — замковий люкс, де передбачено дві кімнати з розкішним інтерʼєром та всім необхідним для комфортного проживання. Але чим видрізняються інші типи номерів?

Стандарт

Перш за все, відрізняється площа. Якщо в унікальних пропозиціях клієнт отримує понад 70 м² — стандарт пропонує половину або навіть менше. Також різниця буде в наступних моментах:

  • кількість спальних місць може бути не більше двох, проте можна додатково доставити ліжечко для дитини;
  • немає окремих кімнат — часто все знаходиться в одній та відділена лише ванна;
  • передбачені звичайні умови проживання — хороший та сучасний ремонт, але без вишуканих деталей;
  • не досить вдале розміщення — не варто чекати унікальної панорами з вікна, наявності балкона чи просторої тераси;
  • не завжди сніданок може бути доданий у вартість — як і інші додаткові послуги активуються за додаткову плату та не є обовʼязковими.

Стандарт — доступне рішення, яке дозволяє зупинитися в конкретному готелі, не платячи багато за добу. Якщо потрібно лише переночувати та додаткові привілеї мало цікавлять, то такий варіант підійде ідеально.

Напівлюкс

На відміну від звичайного стандарту, напівлюкс пропонує більше простору. Деякі номери можуть мати окремі кімнати та навіть балкон. Як і площа дозволяє розмістити більше людей, що буде особливо актуально для сімейного відпочинку. 

Люкс

Готельні номери типу люкс — вже вищий клас, що є покращеною версією напівлюксу. Тут ще більше простору, також декілька кімнат, але більш кращі умови проживання з дорогим та вишуканим ремонтом. На додаток клієнт отримує приємний бонус у вигляді красивої панорами, виходу до фонтану чи власного маленького дворика. Зазвичай, люкс обирають для сімейного відпочику або ті, хто цінує розкіш та зонування простору.

Делюкс

Цей клас номерів є чимось середнім між люксом та унікальною пропозицією. Делюкс ідеально підійде для тих, хто цінує розкіш в деталях та продуманий інтерʼєр, адже це ніби чиясь кімната, де старанно підбирається кожна деталь: від кольору до освітлення. Проте, не варто очікувати по-справжньому королівських умов проживання. Зазвичай, це невеликі номери формату стандарт, які пропонують підвищений клас проживання.

Унікальні пропозиції

Кожен готель має свої виграшні сторони, які дозволяють клієнтам отримати найкращі умови проживання. Це можуть бути окремі апартаменти, як-от в Lion’s Castle, де можна арендувати номер на 72 м² зі всім необхідним для комфортного проживання. 

Також серед унікальних пропозицій можуть бути кімнати з нетиповим розміщенням, незвичним інтерʼєром, каміном чи окремим виходом на подвірʼя. Як і такі номери завжди пропонують розкішний відпочинок з якісним обслуговуванням та повним набором послуг: від сніданку до можливості замовити хімчистку речей. 

Щодо інших варіантів, каталог номерів пропонує різноманіття варіантів, де 100% знайдеться оптимальний під потреби та побажання кожного. Проте, в процесі вибору варто заздалегідь дізнатися, що саме передбачено в цій категорії номерів, адже в залежності від готелю умови проживання та послуги можуть відрізнятися.

 

Коментарі вимкнені.