Як купують автомобілі б/у досвідчені професіонали: замовляють перевірку машин по VIN

 

 

Перші унікальні номери, які присвоювали транспортнимзасобам, складалися із 11 символів. А сучасні коди містять17 знаків. Інформації побільшало. Тому перевіркаавтомобілів по VIN все актуальніша з кожним днем. Автомобілісти хочуть вигідно та безпечно купуватитранспорт, оскільки розуміють, що у перевірці авто немаєнічого страшного чи складного.

Дізнайтеся про неймовірні можливості, які відкриває інструмент розшифровки він коду на Carfast.express. Отримайте миттєвий доступ до повної інформації про модель автомобіля, його історію та характеристики. Ми допоможемо вам зрозуміти всі деталі та забезпечимо професійну консультацію. Не втрачайте часу та переконайтеся, що обираєте автомобіль належної якості.

Перевірка він дозволяє дізнатися, як часто авто бувало в дорожніх аваріях, наскільки інтенсивно експлуатувалимашину. Можливо, вже є проблеми з двигуном, підвіскою, приводом або коробкою перемикання передач. Або ж, авто викрадали або топили у водоймах.

Як знайти VIN в машині та де його розшифрувати

Міжнародний стандарт зобов’язує використовувати всіхавтовиробників лише 17-значний vin code та розміщуватийого на видних частинах кузова. І продавець, і покупецьповинні добре бачити номер зовні. Тому шукайте його з лівого боку лобового скла в нижній частині, на порозідверей водія, в багажному відділенні під запаскою.

Для розшифровки унікального номера використовуютьспеціальний Vin Decoder. Простий і зрозумілийдешифрувальник знаходить всю потрібну інформацію з транспортного засобу через цифри та літери VIN. Сервісзручний та максимально спрощений для всіх користувачів.

У пошукову форму вписують шифр та натискають пошук. Через деякий час система видає результат у реальному часі. Не треба спеціально їхати за цим звітом. Користувачотримає його відразу online.

Сьогодні перевірка авто рятує покупців від небезпечних та невигідних угод. Допомагає автоаматорам купувати відміннівживані машини у бажаних комплектаціях без ризиків. Спеціалісти нашої компанії допоможуть перевірити будь-яку марку та модель незалежно від року випуску!

Недобросовісні продавці заробляють величезні гроші на продажі реального металобрухту за ціною хороших машин. І лише перевірка авто по VIN допоможе уникнути такої доліта поповнити кишені шахраїв. Є відмінні методи захисту відтаких продавців і ними потрібно обов’язково користуватися.

Яка інформація знаходиться у звіті Vin

Для початку Vin code дозволяє дізнатися, де автомобільзібрали: країна та завод. Також перевірка по він надає повнуспецифікацію за моделлю. А це серйозні дані щодо типу кузова, силового агрегату, КПП, приводу та інших важливихвузлів. Також автолюбителі дізнаються серійний номер моделі та рік випуску.

Крім цього до баз даних заносять всю історію експлуатаціїмашини. І завдяки він номеру також дізнаються про всідорожні аварії, пробіг, колишні власники, викрадення, перепродажі. А також про нюанси експлуатації, наприкладтаксі або прокат, кур’єрська служба.

В Америці, де сьогодні особливо вигідно купувати вживаніавто, обов’язково всю інформацію про кожну машину вносять у такі бази даних за VIN. Тому купувати транспорт за кордоном вигідніше та безпечніше. Його можнаперевірити по він коду. І дізнатися, чи варто витрачати час і гроші на цю модель, або підшукати інший варіант.

Допоможемо пригнати чудові автомобілі з аукціону Copart в Україну та розмитнити у найкоротші терміни. А такожпройти сертифікацію та поставити автотранспорт на облік. Пропонуємо відновлення машин на вигідних умовах у партнерських автосервісах.

Плюс у звіті перевірки він кода, обов’язково будутьвідомості про екологічний клас авто, варіант складання, заводські недоліки, пакет обробки авто. Дізнайтесякомплектації машин заздалегідь, вибирайте найкращіваріанти для себе і купуйте авто якнайвигідніше і безпечніше.

Коментарі вимкнені.