Як вибрати килимок для миші

Більшість людей вважає, що килимок для миші — це неважливий елемент робочого столу, зосереджуючись на виборі потужного комп’ютера. Проте це не зовсім так, адже якісний килимок для мишки відповідає за створення максимального комфорту під час гри. У даній статті основну увагу приділимо тому, як правильно обрати цей аксесуар та на які характеристики в першу чергу потрібно орієнтуватись.

З якого матеріалу вибрати килимок для миші

Від матеріалу залежить те, наскільки комфортно, швидко та максимально точно буде працювати мишка. На ринку можна зустріти вироби з декількох різних матеріалів:

  • пластик — це найдешевші варіанти, де на гуму наноситься тонкий шар пластику, вони служать недовго, оскільки верхній шар швидко тріскається, це погіршує точність девайса;
  • тканина — такий аксесуар легко гнеться, він не шкодить ніжкам мишки, тканина приємна на дотик та не натирає зап’ясток, проте вона швидко псується;
  • гума — це килимки з ідеальною гладкою поверхнею, що приємна на дотик, дані вироби практичні, прості у догляді, гарантують точність використання девайса, але під впливом сонячного проміння вони можуть тріскатися;
  • силікон — такі килимки забезпечують чудове ковзання мишки, але вони не такі зносостійкі, як гумові;
  • скло — аксесуари виготовляються з прогумованими ніжками та багаторазовим липким прошарком, вони чудово підходять для лазерних моделей мишок, але ковзання може бути гучним.

Матеріал — це не єдиний критерій вибору. Також треба приділити увагу розміру.

Як правильно обрати форму та розмір

Зверніть увагу на те, що чим більший килимок, тим комфортніше на ньому працювати. Є маленькі варіанти розміром 21х25 см, середні 30х25 та великі 100х50 см. Також треба орієнтуватись на величину столу.

Особливості вибору геймерського аксесуара

Геймерський килимок заслуговує на особливу увагу. Сьогодні навіть недосвідчені гравці розуміють відмінність ігрової мишки від звичайної. Теж саме стосується і килимка. Це пов’язано з тим, що сучасні лазерні девайси здатні працювати на різноманітних поверхнях. Проте їх особливості впливають на те, як швидко мишка буде рухатись, а також на точність позиції сенсора. Тож переконайтеся, що килимок забезпечує гладке та рівномірне ковзання миші. Ці параметри дуже важливі під час динамічних ігор. Розробники килимків для геймерів прекрасно розуміють ці особливості та враховують їх під час виробництва геймерських килимків.

Коментарі вимкнені.