Із 2014-го до 2019-го року в Україні зламалась більша частина населення, – Володимир Гевко

Остап Вишня, блискучий класик української сатиричної прози, був репресованим і провів десять років у таборах Гулагу. Його випустили у 1943-му, щоб він написав потворний пасквіль «Самостійна дірка» – твір, що висміював УПА і бандерівців, взагалі усіх жителів Західної України, які прагнули власної держави і не бажали іти у розпростерті обійми СРСР. Цей факт яскраво свідчить, що протримавши людину достатньо довго під тиском – вона зламається і стає безвольною.
Із 2014-го до 2019-го року в Україні зламалась більша частина населення. Ні, вони, вочевидь, не є прямими запроданцями своєї держави. Просто ці люди не витримали дуже щільного тиску та відвертих військових та інформаційних тортур і погодились на все, що їм підсовують для підпису. Що вони є агентами англійської розвідки. Що вони за мир і спокій. Лиш би більше не виривали нігті щоденними повідомленнями про убитих на Сході і не били по голові курсами валют.
Їх, цих втомлених людей, у 2014-му було незрівнянно менше і вони навіть були натхненні до опору, відчуваючи несподівану і очевидну загрозу. Зрештою, Порошенко зрозумів цей механізм і часто навіть зловживав ним, викрикуючи до ладу і не дуже про напад Путіна, щоб тримати в тонусі і приводити до тями втомлений український народ. Гасав як алабай навколо овечої отари, намагаючись збити їх докупи. Але, зрештою, задихався і сам.
Парадоксально, але причина нашої втоми у тому, що українці виявились частково вже європейцями і громадянами світу. Глобалістично живучи рівнем економічної та фінансової свободи, усі маркери виміру та оцінки власного життя у кінцевому розрахунку звелись до комунальних платежів, рівня доходів та курсу гривні відносно долара. А не до якоїсь там примарної мови, етносу і мелосу, прости господи.
І тому коли поточний Президент України у своєму новорічному зверненні пропонує українцям запитати себе «- Хто я?» – то він навіть не підозрює, який багатомільйонний хор пролунає у відповідь.
«- А хрін його знає».

Володимир Гевко

-1 thoughts on “Із 2014-го до 2019-го року в Україні зламалась більша частина населення, – Володимир Гевко

 • 07:53 | 4.01.2020 о 07:53
  Permalink

  Яка там ще в Україні економічна та фінансова свобода? Де и її бачили? Які європейці?
  То декласований та денаціоналізований совок-раб відірвав дупу від дивану та пішов голосувати за “мир” на будь-яких умовах.
  Позеленіла від плісняви маса вибрала владну плісняву такого ж кольору, під себе.

 • 18:18 | 5.01.2020 о 18:18
  Permalink

  Бо українці – ще не є КОНСОЛІДОВАНА Нація, як французи, поляки чи й швейцарці, не кажучи вже про ІЗРАЇЛЬТЯН… Які – дружно з’їхалися на заклик свого уряду та від 1948 року – навіть вві сні не випускають зброю з рук !!! В них – і Нам повчитися НЕ ГРІХ ! Отак тре’ любити свою державу ! І – не розказувати Нам, українцям, ще досить розрізненим досі, бо НЕМА одного ПРАВДИВОГО ПОВОДИРЯ – за УКРАЇНСЬКУ ІДЕЮ, яким вважають отого страшного для себе й москалі, й сусіди-поляки – Штефана Бандеру ! Не казав Степан Бандера нікуди на інші сусідні території ЙТИ й там ВОЮВАТИ з метою РОЗШИРЕННЯ ІМПЕРІЇ чи мародерствувати… Казав – БОРОНИТИ СВОЮ РІДНУ ЗЕМЛЮ ! І – всьо ! То чо’ й поляки, вслід за рашистами виступають “проти” героїзації ПОДВИГУ Бандери ? Що їм до Нашого кумира ?? Не розумію… Буде УКРАЇНСЬКИЙ ПОВОДИР ( до 3 коліна ! ) – буде й Україна !!! Слава Україні !! І аж тоді НАСТУРИТЬ і Слава й ВИЗНАННЯ, коли “згинуть наші вороженьки”, інакше – нє !! Тре’ би вже їх усіх законодавчо ВИЗНАЧИТИ та “допомогти”, бо, курва, самі – чомусь “не гинуть”… Співаємо гімни і… ходимо по гімнах, їздимо по розбитих дорогах, ЩЕ МАЄМОЛ втовкмачувати ватникам, що БЕРЕЖИ оту ЗЕМЛЮ, оту територію, на якій ЖИВЕШ Ти і жили Твої прадіди !!! Оце й уся ІДЕЯ : знищуй ВОРОГА на СВОЇЙ ТЕРИТОРІЇ ! Жий для Себе, для Своєї Родини, малої Громади, для Батьківщини в цілому ! Всьо ! Життя – коротке, на жаль ! А – плювати Собі в ДУШУ – не дамо нікому ! Смерть ворогам !!!

 • 20:20 | 12.01.2020 о 20:20
  Permalink

  Байдужий, байдужий Народець… Тиждень минув – ніхто й не заглянув на сторіночку, не ВІДРЕАГУВАВ ніяк ? Сумно аж за край – співала Ротару… Мені – сумно за краян ! Чи такі темні, малограмотні, а чи й друге : просто – байдужі… Головне – 3 “ПО” для нашого обивателя : Пожрать ! Посроать ! Поржать !! Все, нічого ДУХОВНОГО більше й не цікавить… А особливо бідних, тим і знедолених – як КУПИТИ буханку ХЛІБА насущного чи пачку сигарет ( в селах, де й РОБОТИ оплачуваної НЕМА ) ???

Коментарі вимкнені.