“Путін скоро буде тут”, – у Тернополі голосують засланці?

Тернополянка під псевдонімом Дзвінка Торохтушко, яку “Погляд” знає особисто, стала свідком ситуації, коли статечні тернополяни у вишиванках пояснили в ручному режимі принципи української демократії двом російськомовним молодикам, які хизувалися тим, що проголосували за Путіна.

Красиво! Всі такі у вишиванках, з дітками і радісні. Вистояли довжелезну чергу, бо то ж – Тернопіль: вийшли з церкви – і на дільницю всією парафією.

Черга була така, що ми з сусідами перемили костомахи всім політикам, неполітикам, кацапам, полякам, німцям , жидам і сусідам, котрих не було поруч. Але, врешті-решт, нашими скромними силами, народовладдя звершилось.

Вийшли з дільниці , завернули в кафешку, взяли зимного соку, бо чулися, шо варені раки- спека ж неймовірна. Сидимо, спілкуємось.

Поруч сідають за столик поважні чоловіки у розкішних вишиванках, замовляють пиво і так статечно його потягують, гомонять про вибори і мріють про другий тур з Ярошем і Тягнибоком. Саме так їм бачиться правильний вибір України. Така от тернопільська елегія.

І тут за сусідній столик ввалюється два припонтованих рускогаварящих і немилосердно ржучих молодика. Ну, очєнь веселий діалог: – Ги-ги… Я пілять, ввєрху бюлєтєня так і напісал: ВВПутін!.. – Ані празрєют! Прідуркі! Путін скора будєт здєсь… – Да, пілять, пізнєц бандєрам!..

Поважні чоловіки спокійно відсовують пиво, встають, підходять до молодиків. Один нахиляється так до того, що казав, що він там у бюлетні намалював і каже: – Хто голосує за Ху@ло, – той получає у табло…

Ну і пояснили в ручному режимі принципи української демократії. Після чого ще взяли за шкабар, поставили в зручну громадянську позицію і в реверсному напрямку закріпили пройдений матеріал. А потім легко так відправили по невидимій траекторії в найближчі корчі. І так само легко і спокійно сіли допивати своє пиво.

Коментарі вимкнені.