Андрій Мацевко знову “порвав” Тернопіль (фоторепортаж)

24 березня Андрій Мацевко знову відвідав Тернопіль. Веселе дійство відбувалось у нічному клубі „Бомба”. Побачити зірку прийшло понад 600 тернополян.

Андрій Мацевко зізнався, що  у нього фанатів  “по самі вуха”  і, що немає відбою від концертів. І  він вражений тим, що його зустрічають краще  ніж Президента України.

“В мене відчуття, що до голови підходить все  більше енергії і я відчуваю що в мене таке натхнення, що я дійсно хочу стати НАРОДНИМ АРТИСТОМ УКРАЇНИ”, – розповідає Мацевко.  Він вірить в те, що завоював всю Україну своїм співом.

Минулого року Мацевко розпочав пошук нареченої. Але по тому, як він обіймав тернопільських дівчат, зрозуміло що так і не знайшов.

Нагадаємо, хлопець із Івано-Франківської області надовго запам’ятався глядачам програми виконанням “Смереки”, а також словами “Всім прівєт!”, “Я вас не чую, я не бачу ваших рук!” Також він зумів розвеселити публіку своїми танцями. І, хоч усі четверо членів журі сказали Андрієві своє категоричне “ні”, хлопець впевнений у своїх силах, у тому, що стане зіркою.

Відео з участю Андрія набрало більше  три сотні тисячі переглядів, тож хлопець і справді став народною зіркою в Україні.


 

Коментарі вимкнені.