Учнів чотирьох тернопільських шкіл лякали наркотиками

Марафон “Знання заради допомоги. Ні! Наркотичному дурману!” організували для учнів старших класів тернопільських шкіл №№26,27,28,29 у ТРЦ “Подоляни”.

Акцію присвятили Всесвітньому дню боротьби з наркотиками, яку відзначають 21 березня.
– Життя змінюється на 180 градусів, коли ти залежиш від наркотиків, – розповідає медсестра обласного товариства Червоний Хрест Марія Кокіс. – Чимало наркоманів зізнаються, що якби знали про те, що їм доведеться пережити, ніколи би не починали колотись.
Того дня привертали увагу підлітків та молоді до дбайливого ставлення до свого здоров’я, розповідали про проблему наркоманії лікарі та волонтери, пише 20 хвилин.

– Найкраще, коли про наркотики розказує дітям людина, яка пережила всі наслідки впливу наркотиків, – продовжує пані Кокіс. – Пригадую, як вразила дітей розповідь наркомана про те, як від ходив голодний, як їв об’їдки, які знаходив на лавках у парках, як був ізольований від друзів та родини.
Лікарі відповідали на питання учнів про симптоматику, лікування та профілактику наркоманії, волонтери-студенти ТІСІТу та ТДПУ проводили анкетування серед школярів про те, що вони знають про наркотики, проводили лотерею. Також провели конкурс на кращий санбюлетень на антинаркотичну тематику.
Організували акцію – Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста.

Коментарі вимкнені.