Бучач у фото та картинах художників зі всієї України (фотозвіт)

З восьмого по двадцяте жовтня у Бучачі проходив перший Всеукраїнський Художній Пленер за підтримки ТМ «Бучач», на який зі всієї України з’їхалися відомі митці.
Два тижні одинадцять художників знайомилися з історичними пам’ятками та чудовими краєвидами міста. Свої враження митці відтворили  на полотні.

У пленері приймали  участь такі художники: Андрій Куцаченко (Київ), Володимир Кабаченко (Одеса), Олена Кондратюк (Ужгород), В’ячеслав Казаневський (Київ), Леонід Павленко (Київ) , Віктор Хаджинов (Львів), Орест Манюк (Львів), Микола Пазізін (Тернопіль), Петро Ряска (Ужгород), Левко Микитич (Нагуєвичі), Михайло Дайнега (Івано-Франківськ).

Результати пленеру можна переглянути на виставці живопису під назвою «Славімо Галіцію» у Тернополі з 22 жовтня по 20 листопада 2011 року у приміщені Українського Дому «Перемога».

Подробиці згодом

 

-1 thoughts on “Бучач у фото та картинах художників зі всієї України (фотозвіт)

  • 22:04 | 27.10.2011 о 22:04
    Permalink

    “СЛАВІМО ГАЛІЦІЮ”-ДУЖЕ ФАЙНИЙ СЛОГОН ОСОБЛИВО ДЛЯ НАШИХ “братів менших з московіїї”-то чудо що робило піар на Бучацький коньяк загубилося в посторі і в часі.Невже нема в людей які проводять піаркомпанію клепки зрозуміти що ГАЛИЧИНА то не галіція-дальше нецензурна лайка

Коментарі вимкнені.