Фестиваль з повітроплавання “Повітряне братерство 2011р” стартував у Тернополі (фото)

28 серпня з самого ранку, о сьомій годині, у Тернополі стартував фестиваль з повітроплавання “Повітряне братерство 2011р”, в рамках якого відбувся Кубок міського голови.
Першим в небо піднялись міський голова Тернополя Сергій Надал та президент Федерації повітроплавання України Олександр Ніколаєв.
Боролись за кубок команди з Феодосії, Львова, Чернівців та Києва. Загалом над Тернополем пролетіло 5 аеростатів. За умовами змагань першим піднявся аеростат “лис”, інші учасники повинні були повторити траєкторію польоту та приземлитись якомога ближче до нього. Найкраще із поставленим завданням справилась команда з Чернівців.

“Я радий що погода не підвела і повітряні кулі змогли безпечно здійснити політ. Тернопіль з висоти пташиного польоту – це неймовірно захоплююче видовище. Сподіваюсь, що цей фестиваль стане доброю традицією, і повітряні кулі радуватимуть тернополян та гостей міста” – сказав Сергій Надал.
За словами представників Федерації повітроплавання України, будь-які змагання за участю повітряних куль повинні проходити в районі 6-7 години ранку, що дозволяє спортсменам максимально точно виконати умови змагань.
Тернополяни та гості міста зможуть спостерігати за польотом повітряних куль над містом з 19 до 21 години.

-1 thoughts on “Фестиваль з повітроплавання “Повітряне братерство 2011р” стартував у Тернополі (фото)

  • 16:40 | 29.08.2011 о 16:40
    Permalink

    тернополяни ще довго матимуть про що говорити із захватом. молодець Надал. люди вражені побаченим.

Коментарі вимкнені.