Найкращий подарунок для мами – у “Подолянах” проводився конкурс “Дитячого малюнку” (фоторепортаж)

З 13 лютого по 10 березня у Тернополі проводився конкурс “Дитячого малюнку”, тематика якого стосувалася 8 березня, Міжнародного жіночого дня.
Дитячі малюнки приймалися до 3 березня у  кондитерській “Цукерка” та піцерії “Пепероні”. Всі малюнки були представлені на огляд усім відвідувачам торговельно-розважального центру “Подоляни” біля піцерії “Папероні”.
Для визначення переможців на найкращий малюнок, було обрано компетентне, незалежне журі, до складу якого входили представники адміністрації ТРЦ “Подоляни” та відомий тернопільський художик Микола Кафтан (доречі, роботи якого часто експонуються в холі торгову центру).
В конкурсі приймали участь понад 40 діток, різного віку, від 3 до 12 років. Усі учасники були відзначені приємними подарунками, а найкращі учасники, за обранням журі, були нагороджені подарунками від ТРЦ “Подоляни”. Номінації переможців були розприділенні на І,ІІ,ІІІ місця, але так як було багато гарних робіт та усі дітки старанно попрацювали над своїми малюнками, то на кожне призове місце було по три переможці.
Отож, переможці:  
І міс. – Юлія Шмігель
        – Маріанна Савик
        – Женя Молень
ІІміс. –  Інна Кучер
        – Данило Мартинюк
        – Ліза Дігай
ІІІміс. – Олександра Терентьєва
         – Софія Канічук
         – Ярина Луцик
Фото Володимир Явнич

Коментарі вимкнені.