Валову у Тернополі відкривали всесвітньовідомі артисти

На вул. Валовій оновили фасади будинків, поміняли каналізацію, встановили назад стару бруківку та кольорове освітлення вулиці, що розмістили у бруківці. Також на вікнах магазинів розмістили фотографії Тернополя у давнину

На відкритті оновленої вулиці Валової 27 серпня тернополян розважали актори Євпаторійського театру на ходулях та балету на ходулях. Вони виконували різноманітні танцювальні постановки та співали пісні із репертуару Вєрки Сердючки.

Під час першого виступу “велетнів” публіка була вражена побаченим і роздивлялась артистів. Коли на публіку вийшов актор, одітий під Вєрку Сердючку, але на ходулях, глядачі почали розважатись. Поки дорослі дивились шоу, діти танцювали під пісні Вєрки Сердюки.

На вікнах магазинів на Валовій розмістили фото старого Тернополя. Освітлюється вулиця різними кольорами. Освітлення розмістили ліхтарі не зверху, як це роблять зазвичай, а в бруківці.

Також на вулиці Валовій повністю оновили дорожнє покриття. За основу взяли стару бруківку, але ту, яка була вже не придатна для експлуатації, замінили римським каменем. Також поміняли каналізації, стоки та оновили фасади будинків.

– Сподіваюсь що ця вулиця буде улюбленим місцем тернополян та митців, – говорить Сергій Надал. – Валову старались оновити так, щоб вона не втратила свого шарму та старовинного стилю. Працювали виключно за бюджеті кошти. Та витратили меншу суму від тієї, на яку розраховували.

Точну суму, яку витратили на реставрацію Валової ані на святі, ані пізніше посадовці не сказали. Але нагадаємо, раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що на ремонт фасадів із бюджету виділили 99 тис. грн. Ще 99 тис. 500 грн міськрада планувала витратити на ремонт водостічних труб та водовідливів, пише Мар’яна Дохват.

Урочисте відкриття оновленої вулиці Валової зібрало чимало людей. Більшість із них прийшли спеціально для того, щоб подивитись на шоу. А інші просто гуляли містом і зупинялись біля натовпу із цікавості. Оскільки завершувалося шоу біля стін УМВСУ, то ті, котрі не знали, що тут відбувається, запитували в інших «А що за клоунада біля міліції?», чув репортер “Погляду”. Були також і незадоволені люди, адже урочисте відкриття провели на 15 хвилин раніше, ніж було вказано в офіційній програмі святкувань, котра надійшла у кожну поштову скриньку міста ще 20 серпня.

 Фото Володимир Явнич, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Валову у Тернополі відкривали всесвітньовідомі артисти

  • 10:24 | 29.08.2012 о 10:24
    Permalink

    А чому не попередили, коли буде це дійство?

Коментарі вимкнені.