Не питати про шанси його політичної сили просив Ющенко тернопільських журналістів

У День міста екс-Президент України Віктор Ющенко вшанував своєю присутністю місто студентських років.

Відповідаючи на запитання тернопільських журналістів, лідер «Нашої України» зазначив, що задоволений розвитком своєї передвиборчої кампанії (на сьогодні «НУ» підтримало понад 30 громадських організацій, – прим. авт.)

– Не питайте, які шанси, мене це мало цікавить, – каже колишній Президент. – Якщо моя розмова трохи змінює вас і ви по-іншому дивитиметесь на ті байки, які вам сьогодні розказують ,  то я вже досяг своєї мети.

Фінансують партію, за словами Віктора Андрійовича, півтора десятка українських бізнесменів, які поділяють курс політичної сили.

На думку Віктора Ющенка, міняти Януковича нема сенсу, поки країна не має чіткого політичного курсу. Навколо цього повинна відбуватися основна дискусія в українському суспільстві.

– Найбільшим клопотом української політики є те, що сьогодні «вищу лігу» представляють дві політичні  «секти», з ідеологем важко щось виділити. У цих політиків нема українського коріння і вони цього не приховують, – каже В.Ющенко.

У властивому собі демагогічному стилі екс-Президент торкнувся також теми мовної політики, порівняв рівень життя під час правління свого і Януковича, як фінансист назвав стан української економіки «переддефолтним».

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Не питати про шанси його політичної сили просив Ющенко тернопільських журналістів

 • 19:42 | 28.08.2012 о 19:42
  Permalink

  Слава героям!

 • 10:58 | 29.08.2012 о 10:58
  Permalink

  Не знаю , як ідеолог мені Ющ подобається , але я за оманду джоджика – він мужик і самий толковий з того всього що зааз показує себе під гаслом (вибере мене , вибере мене …)

 • 11:00 | 29.08.2012 о 11:00
  Permalink

  ДЖОДЖИК МАЄ МОЗОК І ЯЙЦЯ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!! ЮЩЕНКО ДЯКУВАТИ ЙОМУ МАЄ ЗА ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Коментарі вимкнені.