Справжніх ангелів показали у Тернополі діти різних віросповідань з шести країн світу (фоторепортаж)

Унікальна виставка, роботи для котрої створювали діти із різних країн світу та різних релігій, пройшла у тернопільському українському домі “Перемога”. Члени мистецького об’єднання “Коза” вперше побачили виставку влітку на фестивалі “АртПоле” і вирішили неодмінно показати її тернополянам. 

“Для Бога я створю найкраще, що можу” – так називається комплекс творів образотворчого мистецтва, який об’єднав всіх віруючих, незалежно від віросповідання. У конкурсі «Для Бога я створю найкраще, що можу» взяли більше 500 юних художників з Польщі, Угорщини, Болгарії, Хорватії, Росії та 12 областей України. Найкращими визнано близько 200 робіт. Тепер вони мандрують з пересувною міжнародною виставкою.

– Це свого роду новий іконопис, нові зображення Бога, його справ у сучасному житті та вічності. Усі твори є неповторними, адже вражають, насамперед, баченням чистоти і відкритості. Ніхто краще дітей не знає як виглядають янголи. Діти не мають усталених манер виконання, але інтуїтивно відчувають присутність Божої любові. Від усіх робіт віє теплотою, добром і відкритістю, – кажуть організатори.

Відкриття виставки звеселяла гра тернопільського гурту “Франца”.

Фото Володимир Явнич, фотоагенція “Дубельтівка”

Коментарі вимкнені.