Пройшло 40 днів після смерті Сергія Юрія і у ТНЕУ почались чвари

24 грудня у соціальних мережах розпочався несподіваний спалах студентської непокори в найбільш спокійному вузі міста – ТНЕУ.

Проте, як пише За Збручем, це  може мати свої приховані причини.

Не виключено, що за бажанням студентів захистити свої права стоять внутрішні інтриги в колективі навчального закладу. Петиції, з якими виступили студенти, для вузу не нові. За збігом обставин протест виник напередодні виборів  ректора ТНЕУ, чиє крісло стало вакантним після смерті Сергія Юрія.

У ролі виконувача обов’язків поступово вживається один з проректорів професор Андрій Крисоватий. За неофіційними даними він уже побував з відповідним візитом в Міносвіти. Одночасно формується відповідна громадська думка.  У деяких друкованих ЗМІ з’явилися публікації про нового в. о. і його погляди на розвиток вузу. Розповідають, що його команда форсує події та домагається якнайшвидшого проведення виборів ректора та укладення контракту.

Злі язики розповідають, що ситуація в колективі не така однозначна. За вплив над одним з найбільших “фінансових потоків” в області готові втрутитися інші претенденти. Причому претенденти на ректорську посаду є як серед професорсько-викладацького колективу, так і зовні. Не виключено, що активізація “команди” Крисоватого викликала зустрічну реакцію. Тим більше, що у теперішньому Міносвіти не поважають ректорів, які не можуть навести ладу зі своїми студентами.

-1 thoughts on “Пройшло 40 днів після смерті Сергія Юрія і у ТНЕУ почались чвари

 • 12:50 | 26.12.2012 о 12:50
  Permalink

  Знаю пана Андрія Крисоватого досить близько. Випити 100 грам з ним можна… А ось велику владу такій людині давати дуже небезпечно. Це надзвичайно цинічна, жадна та жорстока людина. Таке собі поєднання совкового мислення, бажання грошей та “завзяття”. Вболіваю, щоб ТНЕУ не прогавив цей момент, коли він дійсно може оновитись!

  • 10:26 | 27.12.2012 о 10:26
   Permalink

   Але владу йому ніхто не дає, він її БЕРЕ САМ! 🙂 Точніше- вже взяв.

 • 15:14 | 26.12.2012 о 15:14
  Permalink

  виберіть мєнє,бо в катьки скінчилися бабки від майбутньої лікарні і тепер ми нє можем вісвяткувать нормально новий год

Коментарі вимкнені.