“Батьківщина” таки “відривалась” у День жалоби

Нещодавно чимало ЗМІ повідомляло, що «Батьківщину»  10 липня у День жалоби на Тернопільщині організувала урочистості з нагоди дня народження партії.

У забаві брали участь дві сотні партійців з Тернопільської та Івано-Франківської областей. Також були нардепи Василь Деревляний і Дмитро Шлемко.

Святкували подалі від людських очей. У поважному закладі харчування біля Підгаєць.

Усі присутні, окрім оковитої та ковбаси, отримали грамоти і годинники.

Правда, деякі партійці поставили Деревляного і Шлемка у дурне становище запитанням чи не краще кошти з бенкету використати на АТО. Нардепи почервоніли, але нічого не відповіли. Не промовили й слова, бо не мали чим крити. Деревляний досі не зумів не те що з власної кишені купити бронижелет хоч одному військовому, але й організувати збір коштів, щоб закупити необхідне нашим хлопцям на Сході.

У коментарях виданню galka.if.ua Дмитро Шлемко підтвердив інформацію про те, що урочистості, дійсно, були. На них зібрали партійців з Івано-Франківської та Тернопільської областей, відзначили їх подарунками від лідера партії Юлії Тимошенко та грамотами.

За словами політика, людей треба було привітати, адже партія існує 15 років (з них 11 років у опозиції), а це не малий термін. Як показує час, до такого віку не змогли «дотягнути» такі гіганти як СДПУ (о), НДП. Заходить зірка таких партій як «Наша Україна», «Собор», РУХ ба навіть Партії регіонів, каже Шлемко. Саме тому, він не бачить нічого страшного у тому, що людей, які були вірні «Батьківщині» 15 років, привітали зі святом заснування партії.

За його словами, сьогодні «Батьківщина» попри все – при владі, і ні один із її представників не зробив хибних кроків.

 

Коментарі вимкнені.