Чому тернополяни не можуть користуватись Skype

Адміністрація сервісу IP-телефонії Skype через свій мікроблог на Twitter назвала можливі причини збою, який стався в системі увечері 22 грудня.

Згідно із заявою, технічні несправності по всьому світу спричинені відключенням великої частини вузлових комутаторів (supernodes). До відключення призвела несподівана несумісність між “супервузламі” і деякими версіями Skype.

У цеий момент інженери Skype працюють над удосконаленням комунікаторів. Цей процес називається розробкою “мега-супервузлів” (mega-supernodes), які дозволять уникнути збоїв надалі.

“Ми дуже серйозно ставимося до подібних інцидентів і просимо вибачення перед усіма користувачам за незручності”, – заявив виконавчий директор Skype Тоні Бейтс.

Він також не став заперечувати ймовірність атаки хакерів на сервіс, заявивши, що “всі версії перевіряються”.

22 грудня безліч користувачів сервісу IP-телефонії не змогли встановити підключення з потрібними абонентами. Інформація про те, що Skype поступово повертається до нормального режиму роботи надійшла ближче до ранку 23 грудня. За даними ZDNet, в середу ввечері за півгодини по всьому світу число активних користувачів сервісу впало з 21 млн до 12,5 млн осіб. Скарги на проблеми з сервісом надходять, зокрема, з Європи і з Північної Америки.

Лента.ру, Інтерфакс-Україна, Газета

Коментарі вимкнені.