Хмельницький таксист розповів, що з Тойоти Хоптяна швиденько зняли номери

Водій таксі, яке потрапило в ДТП, розповів подробиці аварії. А в тернопільській ОДА кажуть, що перед аварією бачили позашляховик губернатора.

У селі Вікторівка Чемеровецького району Хмельницької області чорний джип “Тойота Ленд Крузер” із номерами “5555” протаранив таксі — ВАЗ 2109. Автомобілем раніше їздив голова Тернопільської обласної адміністрації 56-річний Валентин Хоптян. Він родом із Вікторівки, – пише Gazeta.ua

У таксі загинув пасажир. Водія та другу пасажирку відвезли до Чемеровецької райлікарні.

— Мене засліпило, а далі я нічого не помню, — згадує таксист 27-річний Андрій Струс. — Міліція казала, що коли вони приїхали, у джипі нікого не було. Він лежав на дорозі догори колесами, без номерів.

Хто був за кермом джипа — невідомо. Незадовго до аварії у Вікторівці на ньому їздив губернатор. Міліціонери запевняють, що за кермом був 64-річний тернополець Олег Панькевич. Він, мовляв, зізнався. Це його фірма володіє “тойотою”, яку надавали в оренду Тернопільській обласній адміністрації. Олег у Чемеровецькій райлікарні.

— У нього закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, шийного відділу хребта, чола. Узяли проби на алкоголь. Він тверезий, — каже медсестра приймального відділення Чемеровецької райлікарні Ірина Зарицька.

Розбита “тойота” стоїть на штрафмайданчику в Чемеровецькому відділку державної автомобільної інспекції. Її не показують.

— Експерт уже оглянув губернатора і його дружину. Ні в кого не виявлено ушкоджень, які могли утворитися після ДТП, — каже 32-річна Інна Проник із Хмельницької обласної міліції.

Валентин Хоптян 3 січня терміново скликав брифінг, на якому спростовував причетність до аварії. Як повідомляв раніше Погляд, у Хоптяна під час виправдовування тряслись руки, він читав з листочка.

— Точно пригадую, що 28 грудня “Ленд Крузер” губернатора з номерами “5555” я ще бачила на подвір’ї адміністрації, — розповідає працівниця Тернопільської облради, яка розміщена в одному з адміністрацією приміщенні. — 31 грудня адміністрація проводила сільгоспярмарок у місті, то і там його бачили на цьому джипі.

За день до Нового року губернатор ділився своїми планами на новинному порталі “За Збручем”.

— У мене четверо дітей і дві внучки. Тому я хочу всіх їх зібрати і зустрітися. Із ким 31 грудня, а з ким 1 січня. У мене особиста традиція завжди Новий рік зустрічати вдома у своєму селі в Чемеровецькому районі — це невеличке село над Збручем, яке називається Вікторівка, — розповідав Валентин Хоптян.

Коментарі вимкнені.