Людина споживає більшу кількість їжі, якщо їсть за комп’ютером.

Багатьом людям подобається їсти сидячи у своєму улюбленому кріслі перед екраном телевізора або монітором комп’ютера. У такий спосіб, ми поєднуємо корисне з приємним. Однак, як виявляється, цей спосіб споживання не найкращий. Тим людям, які не бажають значно потовстіти, буде цікаво дізнатися висновки вчених, які вони отримали провівши відповідне дослідження.

З’ясувалося, що люди, які їдять за комп’ютером, споживають значно більше їжі, ніж зазвичай. Крім цього, вони часто не пам’ятають, що їли!?

Учасників експерименту поділили на дві групи. Обидві групи отримали свій обід, який складався з 9 продуктів. Представники першої групи обідали і одночасно грали у комп’ютерну гру «Солітер», а друга група просто обідала й ні на що не відволікалася. Дослідники встановили, що після вживання їжі учасники першої групи відчували себе менш ситими, і вже через короткий проміжок часу були змушені ще раз їсти.

Потім дослідники попросили всіх учасників експерименту згадати, що вони їли. Учасники другої групи згадали майже всі продукти, що входили в меню їх обіду, а ті, хто обідаючи грав «Солітер», змогли згадати менше з’їдених продуктів.

Таким чином, з’ясувалося, що не тільки телевізор впливає на кількість спожитої їжі, а й комп’ютер. Дослідники наголошують на тому, що такий спосіб життя цілком може призвести до збільшення ваги вдвічі.

Також, за словами Джеффа Бранстрома, одного із керівників дослідження, результати проведеної роботи ще раз підтвердили той факт, що в управлінні апетитом і кількістю спожитої їжі важливу роль відіграє увага і пам’ять людини.

Коментарі вимкнені.