На Тернопільщині розпочався сезон політичних провокацій

До виборів на Тернопіллі не так вже й далеко. Це добре відчутно працівникам ЗМІ, штабам політсил та пересічним тернополянам. Спека та напруга зростає не лише за вікном. І це добре помітно, якшо порахувати кількість хвалебних од на шпальтах видань, оптимістичність обіцянок на бігбордах, котрі рясніють студійними серйозними знимками «добродіїв» уже по всьому місту та попри кожну трасу в області. Конкуренція стає на стільки жорсткою, що опоненти не шкодують ні сил, ні засобів, аби скреативити так, як цього не здогадався зробити ворогуючий штаб.

Так, вчора на адреси редакцій тернопільських ЗМІ надійшов лист начебто від депутатів ВО «Свобода», в якому вони звинувачували заступника міського голови  з гуманітарних питань, депутата від ВО «Свободи» Тернопільської обласної ради Леоніда Бицюру у зрадництві. Мовляв той, не порадившись ні з ким, подав документи в адміністрацію президента України, та зарахований до кадрового резерву Азарова.

«Леоніда Олексійовича не цікавить ні доля нашої держави, ні те, як до нього ставитимуться його найближчі друзі. Позитивне рішення , по його призначенні,  говорить про те, що такі «сексоти» завжди були в повазі  в «Проффесора» та його оточення…», – йдеться в листі.

З цього приводу псевдо-свободівці – автори цього листа, зверталися до «чесних журналістів», аби ті опублікували звернення. Щоб кожен тернополянин міг дізнатися ім’я «підлого зрадника України».

«Льоня! Якщо Ти НЕ ЗАПРОДАНЕЦЬ! Склич пресконференцію, і публічно покайся перед Тернополянами за цю підлу зраду! Тобі тут жити, ходити в магазин, їздити в транспорті. Невже ти хочеш, що б твоїм дітям , в майбутньому , говорили, що твій батько – зрадник України, зрадник свого народу», – закликали ті, хто підписався «Свободівці душою і тілом».

Відповіді на цю сумнівну заяву довго чекати не довелося. Керівник обласної організації ВО «Свобода» Олексій Кайда, наступного ж дня звернувся до представників ЗМІ міста.

– Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» наголошує, що будь-яка офіційна інформація може надходити лише від прес-служби партії, – наголосив Олексій Кайда.

Він порадив журналістам, усю інформацію стосовно діяльності організації чи її членів, яка надходить не від прес-служби, розцінювати, як провокацію зі сторони політичних конкурентів, а тому ігнорувати.

Коментарі вимкнені.