На «Ух-радіо» зійшли з розуму та залякують тернополян «психотропними газетами» (звук)

Унікальну технологію використали у Тернополі аби перешкодити розповсюдженню інформації про масштабний дерибан землі, який планує здійснити мер Тернополя Сергій Надал та депутати міської ради ВО “Свобода”.

В ефір місцевої радіостанції УХ-радіо запустили інформацію про те, що газета, в якій оприлюднено факти дерибану, “може містити частинки психотропної речовини невідомого походження, яку використовували російські найманці на Сході України для нанесення шкоди життю та здоров’ю наших бійців”.

У спецвипуску газети “20 хвилин” журналісти наводять перелік земельних ділянок, парків та скверів, які міська влада Тернополя планує віддати під забудову. Роздерибанити хочуть навіть цвинтар.

Газета викликала значний ажіотаж та зацікавлення тернополян, адже тема дерибану землі та комунального майна – одна з найактуальніших для Тернополя.

Як відомо, до УХ-радіо має стосунок депутат міської ради ВО “Свобода” Юрій Фартушняк.

Під час Помаранчевої Революції дружина Януковича залякувала українців “наколотими апельсинами”. Політтехнологи Сергія Надала схоже перейняли цей досвід і вирішили залякати тернополян “психотропними газетами”.

Коментарі вимкнені.