«Нехай самі воюють» – ці слова образливі для патріотів східної України, – мешканка Слов’янська

«Душу й тіло ми положем за нашу свободу» -співаємо ми наш славень. А як до діла дійшло,то гидко тепер поруч з деякими і співати.
Москалі за місяць проковтнули Крим, разом зі зрадниками захопили велику територію на сході України, вбивали і катували місцевих патріотів.
Прикро, що частина населення мовчки спостерігала за цим всим, поки не почалась мобілізація. І покотивс я по Україні зойк: «Наших убивають». Хоча наших убивали вже давно: і на Донбасі, і в Криму, і на Майдані, і до Майдану. Бо то все українці, всі вони наші.
Під час Майдану ми гостріше відчули єдність, а цього бояться вороги, і місцеві князьки, щоб ми не продовжили очищення влади, бо ми нарід, а не бидло.
І ось піддались меркантильні і недалекоглядні міщани на непатріотичну позицію, яку навмисно поширюють: «Нехай східняки самі воюють». Це образливо для патріотів східної України, які борються і ризикують життям, здоров`ям, рідними, майном разом з усіма українцями. Узагальнюють весь Донбас, прирівнюють всіх до зрадників. А в той же час разом з нами не вимагають ідентифікувати цих зрадників серед міліціонерів, есбеушників, кадрових військових. Бо разрекламована перевірка на детекторі брехні працівників міліції обертається поки що перестановкою тих самих на посадах, зрадники продовжують отримувати зарплати і почувати себе хазяями.
Це низько і огидно.
Я вважаю, що Україна в нас одна, велика і неподільна. І захищати мусимо всю її, а не тільки свій хуторочок. Так вважають і мої друзі земляки, і мої друзі в Тернополі і в Україні. А тому борються в міру своїх сил і здібностей за Україну, за її волю, за честь і славу, за народ.
Друзі мої, хто не на фронті, ми маємо продовжити боротьбу за нашу свободу від бандитів, зрадників і крадіїв при владі. Кожен день їхньої «роботи» коштує нам зараз життів наших побратимів. Наш обов`язок перед хлопцями, які воюють, захистити їх від зрадників і крадіїв в командуванні. Та й від негідників, які плюють в душу, за суржик, нечистокровність, чи місце проживання, а ,насправді, із заздрощів, бо самі вони ніколи безкорисно нічого не зробили для України і українців.
Захистимо наших героїв! Час на Майдан!

Оксана Нечипоренко

Коментарі вимкнені.