Петро Гоч розпочав підступну гру зі своїм наставником Валентином Хоптяном?

Боротьба за «доступ до тіла» голови тернопільської ОДА, між Юрієм Желіховським та Петром Гочем доходить до логічного завершення.

Петро ГочНарешті Юрій Желіховський дістав доступ до Валентина Хоптяна, а Петра Гоча не пускають навіть на деякі засідання. Впродовж трьох років Валентин Антонович повсюди з’являвся у супроводі Петра Гоча. А з жовтня цього року між ними «пробіг холодок».

На зустріч із журналістами 17 жовтня пана Петра не допустили. Також, на виїзному засіданні комітету Верховної Ради України заступнику Хоптяна не знайшлося місця за одним столом із вищим керівництвом.

Кажуть, ніби Петро Гоч «впав у немилість», бо нарешті Юрій Желіховський відкрив очі Валентину Хоптяну на підкилимну гру заступника.

Але не все так просто.

Петро Гоч з тих людей, які вміють прораховувати на декілька кроків вперед. Свого часу він так само поступив із попереднім лідером Партії Регіонів на Тернопільщині Орестом Муцом. Тоді ж говорили, що через цей конфлікт Петра Гоча можуть виключити із Партії Регіонів. Так колишній пластун заробляв бонуси перед теперішнім шефом Валентином Хоптяном.

І ось тепер, коли вирішується доля голови тернопільської ОДА, Петро Гоч знову розпочав свою гру – він віддаляється від Валентина Хоптяна і готується до приходу нового шефа?

Можна не сумніватися – поки виконавча влада на Тернопільщині буде в руках регіоналів, Гоч буде, якщо і не губернатором, то всеодно як мінімум при владному “кориті”…

Юзя Мельник

-1 thoughts on “Петро Гоч розпочав підступну гру зі своїм наставником Валентином Хоптяном?

 • 09:53 | 23.10.2013 о 09:53
  Permalink

  А тупенький журналюга не бачив, що 17 жовтня на виїзному засіданні комітету Верховної Ради України за центральним столом сиділи тільки члени комітету з ВР, інші ж присутні сиділи як запрошені від них окремо!
  До чого цей матеріал, не зрозуміло, явно одне, що це черговий провокаційний матеріал)

  • 09:59 | 23.10.2013 о 09:59
   Permalink

   Видно дійсно журналісти написали правду. Що починають їх обзивати. Недовго Гочу лишилось

Коментарі вимкнені.