Про кумедні потуги «психотропних» політтехнологів мера Сергія “Ясночолого”

Кілька останніх тижнів політикум та громадськість споглядає кумедні потуги політтехнологів мера Сергія “ясночолого” впливати на поведінку депутатів через різного роду інформаційний та психологічний тиск.

Щоразу він зазнає невдачі та призводить до виставлянні дурнем міського голови. Серія  статтей про «Опозиційний блок» вже остогидла читачам і власники ЗМІ підтверджують, що ці «сенсаційні» матеріали практично не читають.

А, судячи з поведінки тих, на кого спрямовані ці «психотропні» атаки,  вони цим не дуже й переймаються. А частина взагалі сприймає з усмішкою.

Головний горе-консультант та любитель українського радіо панікує та істерить, коли бачить, що толку від аматорської психології небагато.

Високооплачуваний «непереможний» піарщик боїться зізнатись патрону, що не знає, що робити з тими, на кого не діють страшилки про «опоблок» та втрату мандата.

Якщо патрон зрозуміє, що з затятими та не менш хитрими ніж він сам людьми можна лише домовлятись, а не лякати чи ламати, то психотропний консультант виявиться зайвою ланкою.

Так, ми ще неодноразово споглядатимемо істеричні спроби «кризового менеджера» доводити свою потрібність. Правда щоразу ці спроби будуть все більше нагадувати безсилий відчай…

Автор: Сергій Сліпий

ЛТДейлі

Коментарі вимкнені.