Що об’єднає Тернопіль та Херсон під час виборів

На базі Тернопільського прес-клубу на час виборчого процесу діятиме Незалежний інформаційно-просвітницький центр.

Головне завдання проекту – сприяти проведенню демократичних виборів Президента України на Тернопільщині. Робота Центру буде організована так, щоб забезпечити ефективну співпрацю ЗМІ із суб’єктами виборчого процесу (органи виконавчої влади, громадські організації, міжнародні спостерігачі, представники обласних Штабів кандидатів у президенти) задля інформування виборців. Упродовж виборчої кампанії відбуватимуться прес-конференції із важливих питань підготовки до виборів, перебігу перегонів, виборчого процесу. Важливе значення надаватиметься і просвітницькій кампанії.
На сайті прес-клубу публікуватимуться об’єктивні незаангажовані матеріали про перебіг виборчої кампанії в Україні та на Тернопільщині, про діяльність місцевих штабів кандидатів у президенти, дії, а також обіцянки, заяви та звернення кандидатів, відомості з виборчих дільниць, звіти про спостереження від громадських організацій. Особлива увага також буде приділена моніторингу діяльності ЗМІ у час виборчих перегонів, оскільки тернопільські видання, новинні Інтернет-портали та телерадіоорганізації під час Революції Гідності показали, що вони за якісні зміни і у журналістиці. Щотижневі звіти моніторингу публікуватимуться на сайті прес-клубу та у соцмережах, як і просвітницькі матеріали щодо виборчого законодавства. Задля цього, а також фахової підготовки журналістів, що висвітлюватимуть перебіг виборів, відбудеться тренінг для представників тернопільських ЗМІ, громадських активістів. До цього тренінгу залучатимуться і керівники прес-служб Штабів кандидатів у президенти.
Новинка від Тернопільського прес-клубу – двічі відбудеться інформаційний онлайн-міст між журналістами Тернополя та Херсона. Представники ЗМІ матимуть нагоду обмінятися думками щодо перебігу кампанії, поділитися власними спостереженнями за ходом виборів.
25 травня Тернопільський прес-клуб традиційно проведе День виборів, під час якого відбуватиметься ряд прес-конференцій за участю усіх суб’єктів виборчого процесу. Наступного дня відбудеться круглий стіл, де обговорюватимуться результати виборів, спостереження громадськими організаціями, паралельний підрахунок голосів тощо.

Проект реалізовується завдяки підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США.

Коментарі вимкнені.