Ігор Василів – людина з найнижчим рівнем байдужості

Сьогодні, 16 листопада р. Б., чергове 366-днівя (бо: 2016-ий – високосний:) відзначає тернополянин з чи не найнижчим рівнем байдужості до суспільних процесів в Тернополі і в Україні загалом керівник тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Ігор Василів. З цієї нагоди ми звернулися до спільних знайомих, щоб розпитати про іменинника. Дехто знає Ігоря добре, дехто зовсім мало, але, здається, всі бачать у ньому одне і теж – наполегливого, справедливого, чесного, надійного чоловіка. Так тримати, Ігор Василів!

Щирий правдоруб

Люба Вовк: “Ігор – щирий правдоруб. Хоч і радикальний чоловік, але вміє чути інших, завжди намагається шукати шляхи вирішення проблем, які турбують його як патріота. Він хоч і має вигляд “гопника”, але є дуже розумною людиною і чуйним батьком. З особливою увагою ставиться до якісного проведення часу з прекрасним диво-синочком. Мені буває тяжко знаходитися поруч, бо нецензурна лексика б’є фонтаном з цієї емоційної людини, коли він бачить бездіяльність чи наглість сучасних чиновників. Моє інтелігентне виховання заважає надто довго слухати таке (усміхаєтьсяред.). Звичайно, це жарт, бо Ігорко – звичайний середньостатистичний чоловік, який спілкується як всі, не вміє сидіти склавши руки, дбає про інших та мріє про Україну, де комфортно і щасливо житиметься його сину”.

Цілеспрямований, як танк

Олег Різник: “Твердий, самовпевнений і цілеспрямований як танк. У Тернополі є небагато людей такого масштабу. Бажаю, щоб усі твої починання вдавались, щоб друзі завжди були поруч , а вороги ховались по кущах, коли тебе бачитимуть”.

Людина, з якою не страшно

Іван Ковалик: “Ігор є прекрасною людиною, що вичерпно проявив під час Революції Гідності. Ідеаліст в житті і вірний друг. Позитивний, з загостреним почуттям справедливості. Людина, з якою не страшно стояти плече до плеча. Нехай усі добрі справи повертаються до Ігоря сторицею, щастя та душевного миру”.

Таких людей бракує

Богдан Брич: “З Ігорем познайомився після Майдану, вже під час громадської діяльності. Подобається його простота, щирість, хороше почуття гумору і аналітичний склад розуму. Таких людей дуже бракує в наш час. Думаю, в нього велике майбутнє в українській політиці. Бажаю йому здоров’я і міцного духу!”.

Мeгамeдійний

Аня Василенко: “Чeрeз тe, що дeнь народжeння Ігоря співпадає з моїм професійним святом, 16 листопада настрій в мeнe завжди святковий. Нашe знайомство відбулось на телебаченні. Ігор мeгамeдійний, тому часто є спікeром моїх сюжeтів та гостeм eфірів. Він дужe непередбачуваний, інколи я затримую подих, коли відчуваю… зараз будe щось дужe eмоційнe і, можливо, навіть нецензурне. Пригадую, як ми штурмували eкс-прокурора області, бо дужe “по-іншому” виглядають начальники, коли нашу з опeратором знімальну групу доповнюють автомайданівці. Пригодницькими були наші спільні намагання очистити лави Нацполіції. В Ігоря цe вдавалось чи нe найкращe з усіх активістів. Сумніваюсь, що хтось з читачів нe знає про активну роботу Василіва. Тому сьогодні нe про цe. Трeба про щось хорошe… то ж скажу так. В мeнe є кілька номерів в телефонній книзі, які б я набрала, якщо зі мною трапляться неприємності. Так от… номeр його мобільного в числі пeрших. Він надійний і відповідальний. Бажаю тобі, Ігорe, вірних людeй поруч і щоб твоя віра в тe, що краіїну можливо змінити була незламною”.

Мріям — збуватись!

Олена Степанова: “Ми майже незнайомі, але загальне враження про Ігоря — мужчина на свому місці. З нагоди дня народження бажаю, щоб усі його мрії збулись!”.

Добре, що ти у нас є!

Тетяна Колеснік: “Ти у свій день народження вночі фури із снігової навали діставав, нагнав страху на чиновників міськради через колапс у Тернополі… Де ти ще літав в цей день, думаючи не про себе, а про інших?! Знаю тебе не так давно, але не перестаю дивуватися твоїй щирості та загостреному почуттю справедливості! Добре, що ти у нас є! Будь щасливий від того, що ти робиш, та з тими, з ким ідеш до мети!”.

Коментарі вимкнені.