Тернопільський військовий комісар Катинський дійсно вимагав хабар у підлеглого

19 жовтня зранку Тернополем пронеслася сенсаційна неприємна новина: місцевий військовий комісар, полковник Катинський затриманий за хабар. На брифінгу в обласному військоматі цю інформацію підтвердили, проте деталей не розповіли, посилаючись на таємницю слідства.

В прес-центрі СБ України повідомили, що здирник вимагав від свого підлеглого 280 тисяч гривень за сприяння у призначенні на керівну посаду.

“Правоохоронці затримали полковника у робочому кабінеті під час отримання ним частини обіцяної «винагороди» у розмірі 66 тисяч гривень. Військовою прокуратурою проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Вирішується питання стосовно повідомлення військовому комісару про підозру та обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”.

Доки затриманий дає покази, обов’язки головного військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату виконує  полковник Олександр Скумбрій.

Коментарі вимкнені.