Тернопільський центральний стадіон – приватний? (відео)

– У мене деколи складається враження, що стадіон не в комунальній власності, а в приватній, – сказав президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області Єднак Валерій на зустрічі голови ТОДА О.Сиротюка із заступником Міністра молоді та спорту О.Підгрушною. 

Валерій Дмитрович пояснив, що минулоріч, коли проводилися всеукраїнські змагання, спортсменів не лише з Тернополя а й інших областей, не пустили на стадіон. Хоча, стверджує президент ФЛА області, усі документи і дозвола для цього були.

Також він вважає абсурдним те, що хлопці і дівчата повинні переодягатися на трибунах, а не в окремих роздягальнях. І що легкоатлетам пропонують забрати зі стадіону свій інвентар, який начебто комусь заважає.

Тому звернувся до керівництва області та заступника Міністра молоді та спорту з проханням звернути увагу на цю проблему та дозволити спортсменам користуватися роздягальнями та принаймні холодною водою (про дозвіл на гарячу воду легкоатлети питання навіть не піднімають).

Олег Сиротюк одразу ж захотів почути позицію міської ради щодо звинувачень у своєрідній приватизації центрального стадіону. Тому до трибуни запросили начальника Управління молоді і спорту міської ради Миколу Миколайовича Крутя.

– Це громадська споруда і доступ до неї є у всіх. Єдине – коли стоїть питання роздягалень з душовими, то необхідне письмове попередження адміністрації стадіону про те, що те приміщення є дійсно неохідним. Тоді воно буде виділено з погодженням нашого управління, – пояснив начальник Управління молоді і спорту місько ради. – На скільки мені відомо, Федерації легкої атлетики надається доступ до приміщень суддівських кімнат. Звичайно, вони менші за роздягальню, де займаються футболісти, але там є душова кабіна.

В цей час у залі прозвучала репліка, що виділена лише одна така кімната і розмір її три на два метри, а цього замало для тієї кількості дітей, яка займається. Тим паче, футбол грають раз у тиждень, а легкою атлетикою діти займаються п’ять разів на тиждень.

Микола Круть відповів, що основна функція стадіону – футбольне поле та трибуни.

Тоді в залі стало шумно і голова ТОДА Олег Сиротюк здивувався, що взагалі виникло обговорення абсолютно простого бюрократичного питання:

– Є начальник обласного управління, є начальник міського управління – ви між собою документи не можете узгодити?

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.