Тернополян “кинув” відомий танцюрист та продавець по інтернету

“Будьте обережні, коли замовляєте речі по Інтернету!”, – пишуть тернополяни у листі “Погляду”. Вони розповіли свою історію з сумним кінцем про покупку товарів через Інтернет.

12 квітня в соцмережі Вконтакті на сторінці «Антибутік Тернопіль» ми з сестрою замовили дві пари туфлів – по 600 грн за пару. Вибрали дві пари фірми Крістіан Лобутен. Мала прийти якісна їх копія (оригінали ж коштують набагато дорожче). Замовник обіцяв замовлення до 12 травня, спеціально до випускного. При замовленні скинули на рахунок завдаток в розмірі 300 грн. за кожну пару.

Туфлі прийшли запізно та ще й зовсім не такі, як були представлені на фотографіях у групі. Коли ми захотіли їх поміняти, мовляв це зовсім не те, то чоловік, який нам передавав товар, почав аргументувати це тим, що «Ну а що, ви хотіли за 600 грн справжні Лабутени?».

Але товар, який нам прийшов, це навіть не якісна підробка Лабутенів, а просто «дешевий китайський товар з зовсім іншим лейбом».

Почали зв’язуватися з другим продавцем, який називався компаньйоном даного продавця. Ним виявився відомий в Тернополі танцюрист та діджей. По телефону не вийшло поговорити, оскільки він зараз закордоном. Тому ми вели розмову у чаті Вконтакті. Коротко він нам відписав: «Добрий вечір. Діло в тому, що купуючи речі в Інтернеті людина в любому випадку ризикує на свій страх і розсуд. Гарантії ніхто не дає».

Одним словом, висновки робіть самі. Хлопці поступили дуже нечесно. Тому хочеться застерегти всіх від подібних обманів.

п.с. Журналісти “Погляду” зв’язалися з відомим діджеєм та танцюристом, про якого йдеться в статті, аби розібратися детальніше в ситуації. Він повідомив нам, що це якийсь наклеп, що він ніколи нікого в житті не обманював. Але так, як він зараз і дійсно перебуває за кордоном, то обіцяв дати офіційний коментар уже одразу по приїзді в Україну. 

-1 thoughts on “Тернополян “кинув” відомий танцюрист та продавець по інтернету

 • 14:06 | 17.05.2012 о 14:06
  Permalink

  Якщо торговий знак – “Лабутен” зареєстрований в Україні, то згідно чинного законодавства, ви взагалі можете понести відповідальність за те, що використовуєте фальшивий виріб. А так, дійсно – жизнь плаха бєз лаха.

 • 14:32 | 17.05.2012 о 14:32
  Permalink

  І я теж додам – краще синиця в руках, ніж журавель у небі. Тому ніколи не купую річ, не побачивши і не “пощупавши” її. А через інтернет купувати дійсно – на свій страх і ризик.

 • 14:33 | 17.05.2012 о 14:33
  Permalink

  Найголовніше те, що тепер всі, кого обманули, знають кому товкти писок

 • 14:43 | 17.05.2012 о 14:43
  Permalink

  При купівлі через інтернет варто обговорити можливість повернення речей, гарантію і т.д. Інакше це лотерея.

 • 17:01 | 17.05.2012 о 17:01
  Permalink

  Ну якщо чесно я взагалі не розумію, які тут можуть бути притензії, вреалі нічого не обговорили, повернення, обмін і так дальше, інтернет це така річ непевна. Вони ж пишуть, що це товар з інтенету, самі його так замовляють, і кожна людина повинна розуміти, що ризикує, і не має права предявляти претензій. ДІВЧАТА ВИ САМІ СЕБЕ КИНУЛИ, А НЕ ВОНИ ВАС, ХОТІЛИ ЯКІСНОГО ФІРМОВОГО ВЗУТТЯ ПОТРІБНО БУЛО КУПУВАТИ В ДОРОГИХ БУТІКАХ, А НЕ В НЕТІ.

 • 15:25 | 18.05.2012 о 15:25
  Permalink

  Я являюсь клієнткою цього Антибутика вже 2 рік, минулого літа заказувала окуляри і купальник була задоволена, зимою купувала чоботи, незважаючи на незначні затримки з доставкою( це проблема нашої митниці) всім задоволена і якість і розміром. Зараз збираюсь замовити нові туфлі, звичайно розумію що вони не будуть як оригінали на фото, тому що це копія. Мені здається що ця статя явно замовленна, ЦЕЙ МАГАЗИН ТОЧНО ЧИЙОМУСЬ БІЗНЕСУ МІШАЄ, або хтось має зуб на власників!!!!

Коментарі вимкнені.