“Владний” тероризм щодо ситуації з водою у Чорткові

Не зважаючи на гучні заяви винуватців Дніпропетровських терактів так і поки не знайдено. Однак там хоча б є фоторобот підозрюваних, пишуть Чортківські новини.

А у нашому місті владі якось не “до води” яку п’ють пересічні люди.Напевне в них вже давно свої криниці, сучасні фільтрувальні установки, або їм, цілком можливо доставляють воду з вершин високих гір.
Бо вже який день на всіх тернопільських сайтах розказується відверта неправда про те, що у нашому місті проблему з водою майже вирішено. А саме:
1. Відключено Білецький водозабір, яки бере воду безпосередньо з р.Серет – це неправда, у всіх наших знайомих в яких вода в квартирах подається саме з цього водозабору є, хоча і з нищим тиском.
2. По місту розвозиться питна та технічна вода з інших джерел 15 машинам МНС. Ніхто в місті не бачив таких машин, чи пунктів де би ту воду привозили.
3. Що на 17.05.2012 року показники води в межах міста в нормі. По телефону в районну санепідемстанцію нам не погодились надати результати, однак порекомендували не вживати воду з комунальної мережі. Що ж тоді говорити про річку.
Місцева влада ніяк не спричинилася помогти жителлям в цій небезпечній ситуації, навіть не попередила їх про небезпеку.
Так що шановні чортківчани як кажуть:”Рятування потопаючого діло самого потопаючого.” Будьте обержні як на воді так і з водою.

Коментарі вимкнені.