У Тернополі обманутим «дольовикам» Щепановського пропонують добудовувати за свої гроші

Мер Тернополя Сергій Надал провів засідання робочої групи щодо врегулювання питань будівництва, яке здійснює на території обласного центру корпорація «Укрбудінвест» (президент – Зеновій Щепановський), – повідомляє прес-служба міської ради.

Участь в обговоренні взяли «дольовики», котрі довірили фірмам корпорації, зокрема, підприємству «Будівельник», кошти на будівництво житла, проте не отримали його у визначені терміни. Загалом на території міста 14 таких об’єктів. Усі вони перебувають на різних стадіях – від відсутності будь-якого будівництва до напівготових чи майже завершених осель.

Представники «Будівельника» на засідання робочої групи не прийшли. Як розповів перший заступник прокурора Тернополя Петро Кноль, на основі звернень громадян щодо цієї компанії відкрито кримінальну справу. Під час розслідування буде з’ясовано, зокрема, фінансовий стан фірми, обсяг коштів, вкладених громадянами та освоєних, стан виконання будівельних робіт тощо.

Учасники робочої групи обговорили питання, які в даному контексті можна вирішити. Йдеться про можливість створення «дольовиками» відповідних кооперативів, визнання за ними майнових прав на незавершене будівництво та переоформлення права оренди земельних ділянок під будинками, що дозволить самотужки завершувати будівництво.

«Крім того, аби захистити права мешканців, міська рада посприяла в отриманні фірмою «Будівельник» необхідних дозволів на введення в експлуатацію вже збудованих багатоповерхівок. Виконком прийняв рішення надати дозвіл на зведення будинку на вул. Тютюнника 12. Згодом приймемо аналогічне рішення стосовно будинку на вул. Білецькій», – зазначив Сергій Надал.

Нагадаємо, у зв’язку із численними скаргами до міської ради громадян, які вклали кошти у будівництво фірмами корпорації «Укрбудінвест» житла, створено спеціальну робочу групу, мета якої – врегулювати відповідні проблемні питання та сприяти захисту прав тернополян-«дольовиків».

Коментарі вимкнені.