У Тернополі Стойко похвалився «бійцівськими успіхами» та розповів про політичні плани

28 травня у Тернополі побував найвідоміший ньюзмейкер минулого тижня Іван Стойко.

Вже на самому початку зустрічі народний депутат України поспішив запевнити журналістів, що він не приїхав у рідну область ділитися враженнями від бійки в парламенті, а запланував цю зустріч заздалегідь.

Однак і неозброєним оком було помітно, що Іван Михайлович пишається своїм публічним боєм у Верховній Раді, адже хоча б таким чином зумів нагадати про себе рідній Тернопільщині та й прославився на всю Україну. Та, чи є чим хизуватися?

Дуже влучно дільність цього політика аналізують відомі діячі Тернопілля, які написали відкритого листа громадськості та лідерам опозиції, аби ті ще раз не допустили колишнього губернатора Тернопілля в парламент.

Стойка називають перебіжчиком, адже свого часу він був „рухівцем”, потім став активістом „За Україну”, а зараз мітить в партію Яценюка, аби забезпечити собі місце в парламенті.

«За роки своєї публічної політичної кар’єри І.Стойко переконливо довів, що він недостойний представляти інтереси громади Тернопільщини ні у стінах парламенту, ні в  інших органах влади. Більше того – його головна роль у політиці – розвал патріотичних партій та громадських структур.

Не станемо наголошувати на тому, що І.Стойко був, у свій час, малоефективним керівником Тернопільської ОДА та пасивним депутатом від Бучацького виборчого округу протягом 2002-2005 рр., та й у діючому парламенті не може похвалитися вагомими законодавчими ініціативами чи співпрацею з виборцями»,  — йдеться в листі.

Іван Михайлович зізнався журналістам, що планує й на цих виборах балотуватися від Тернопільщини швидше всього як мажоритарник від свого рідного Бучацього округу. Адже він дуже активно працює з виборцями, відвідує райони, люди його знають і, як надіється пан Іван, обов’язково оберуть.

Бійку в парламенті Стойко називає вимушеною, оскільки Колесніченко та його прибічники хотіли прийняти «антиукраїнський закон».

«Краще битися руками та головами, аніж згодом брати в руки зброю», зазначив політик. За його словами, Україна не виняток — за кордоном бувають і гірші сутички.

Після бійки засідання Верховної Ради закрили. Чи повернуться депутати до розгляду законопроекту 9073— не відомо. Іван Стойко вважає, що можливий відступ від регламенту і зняття «9073» з обліку. Такі прецеденти в Україні вже були.

Як бачимо, не дарма депутати витрачали свої сили. Але, чи годиться так поводитись народним обранцям і ще потім говорити про це з неймовірною гордістю. Якщо так ітиме далі, до чого докотиться наша країна. Можливо, краще обирати якісь цивілізованіші способи, аби заявити про себе та підвищити свої рейтинги на політичному олімпі?

 

-1 thoughts on “У Тернополі Стойко похвалився «бійцівськими успіхами» та розповів про політичні плани

  • 14:45 | 28.05.2012 о 14:45
    Permalink

    НЕ Льблю людей які раз вилізли і прес клуб збирають , там і Джоджик в епіцентрі бійки був (і стояв до останнього ), Стойкові так вийшло що вязався першим , але чомусь Джоджик не хвалиться , напевне немає чим хвалитись коли такий бардак в країні …

  • 21:40 | 28.05.2012 о 21:40
    Permalink

    Це ж ми всі обирали цю верховну зраду – хто на Заході, а хто на Сході. А тепер маємо – те, що маємо! І знову нас учергове обдурять, бо ми укотре будемо бідкатися щодо прикрих депутатів, які “піклуються” про народ тільки перед виборами. А як вони себе люблять – ніхто не відмовився до 20-тисячної місячної зарплати ще й відхопити грошової 30-тисячної допомоги для себе нужденного. Недоторканості не позбавилися, санаторії замість віддати народу – продають собі самим, пільги до небес. Перераховувати цієї антинародної гидоти не стачить сторінки. А відзначитися бійкою за час п’ятирічної каденції (хоч і за праведну справу), то розуму багато не треба. А чому ж тоді під час помаранчевої каденції не вирішили цих та інших народних питань? І за це з них треба питати!

Коментарі вимкнені.