Віктор Янукович призначить Степана Кобіса з Заліщиків керівником Чортківської РДА?

Цими днями з’явиться Указ Президента України Віктора Януковича, повідомила «Золоту Пектораль»  особа наближена до президентської канцелярії, про призначення Степана Кобіса головою Чортківської РДА, який сьогодні обіймає посаду першого заступника голови Заліщицької райдержадміністрації.

Цікаво буде побачити, як людина із сусіднього району налагодить співпрацю із жителями нашого району, депутатами районної ради, інтелігенцією міста.

Кажуть, що Степан Кобіс здатний знаходити порозуміння з багатьма людьми, незалежно від їх соціального статусу чи стану. Звісно, що працівників Чортківської райдержадміністрації, особливо тих, що лише протирають штани у «шпаківничках» районної влади, «балаболять» на всіх поворотах без кінця і краю чи вагони везуть порожняком,  а до роботи своєї ставляться абияк і не дав їм Господь Бог кебети на якесь модерне управлінство і хисту до сподвижницької/ударницької праці у культурно-просвітницький чи економічній царині, переживають за своє місце роботи. Але невдовзі побачимо, що собою представлятиме особа, що очолить наш район: черговий номенклатурник чи справжній реформатор? – повідомляє «Золота пектораль» 

Коментарі вимкнені.