Деякі тернополян освятили воду вже сьогодні, щоб завтра не “воювати” за неї

Журналісти  like стали свідками того, що сьогодні,   в переддень Водохреща, освячення води в тернопільських храмах вже йде повним ходом.

– Я  декілька років поспіль намагаюся набрати освяченої води заздалегідь, адже завтра треба буде відстояти велику чергу, – розповідає тернополянка пані Марія, яка набирала освячену воду при Храмі Святого Івана Богослова на проспекті Злуки. – Часто у попередні роки на саме Водохреща мене доводили до гріха, як то кажуть. Бо такі трапляються ситуації, що, стоячи у черзі по свячену воду, думки зовсім інші. При чому, якщо хтось грішить на молодь, то мушу зауважити, що пхаються, кричать і бувають незадоволеними якраз старші люди. Я, щоб від того всього відійти, йду і спокійно набираю освяченої води перед Водохрещем, і не псую собі нерви після відправи. Освячена вода вже  чекає мене вдома, поки іншим доводиться “воювати” за неї.

-1 thoughts on “Деякі тернополян освятили воду вже сьогодні, щоб завтра не “воювати” за неї

  • 17:53 | 20.01.2013 о 17:53
    Permalink

    Пані АВТОР, ви не у тої “пані Марії” взяли інтерв’ю! Ця пані ДАЛЕКА від знань про ОСВЯЧЕННЯ ВОДИ В ПЕРЕДДЕНЬ ВОДОХРЕЩА! Смшіно, що ви на це повелись. Запитайте у священика- він вам пояснить або допише тут. АЛЕ священик – вашої газети не читає – це 100%. 🙂

Коментарі вимкнені.