Влада сама “зливає” країну, – жінка з Донецька

«Погляд» розпочинає проект «Неподільна Україна» в якому розповідатиме історії мешканців Сходу та Півдня. Спілкуючись таким чином, будемо намагатися зрозуміти один одного та зміцнити цілісність рідної України. Запрошуємо читачів долучатися до створення проекту «Неподільна Україна». Ви можете ставити запитання, відповіді на які хотіли б отримати від мешканців Сходу та Півдня. Спробуємо разом знайти відповіді. Запитання можна надсилати на нашу електронну скриньку info@poglyad.te.ua , або залишати у коментарах до статей.

Сьогодні знайомтесь з Олександрою з Донецька, яка відповіла на запитання “Погляду”.

– Що на Вашу думку відбувається на Сході?

Устранение не согласных с новой властью, подавление народа и полное игнорирование.

– Як Ви відноситесь до поняття «Єдина Україна», що на ваш погляд більш природно для нашої держави, для нашого ментилатітету – єдина унітарна держава чи все ж таки якісь варіанти федералізації?

Вообще я вижу ее Единой унитарной, но в данной ситуации это уже наврядли возможно.

– Як Ви вважаєте чи є цей розподіл природнім чи нав’язаним. Якщо так, то ким і коли?

Почему то мне кажется, что власти сами сливают страну, так как никаких решений по сохранению единства народа западного и восточного нет. “Только подливание масла в огонь”.

– Як ви вважаєте де корінь цього?

Это те кто пришел к власти, только они тупо потеряли страну.

– Як будуть розвиватись події на Вашу думку?

Даже представить боюсь.

– Як ви вважаєте, який перелік дій з боку влади і з боку самої громадськості має бути, для того, щоб зруйнувати причини цієї ситуації «розподіл України на Схід та Захід»?

Должен быть диалог со стороны власти, почему власти? Потому что предложения диалога со стороны граждан уже поступало. Но власти решили дальше давить восстание на востоке.

-1 thoughts on “Влада сама “зливає” країну, – жінка з Донецька

 • 12:41 | 29.05.2014 о 12:41
  Permalink

  Нежели хоть одна адекватная статья на украинском сайте? Браво! Я из Донецка

  • 13:18 | 29.05.2014 о 13:18
   Permalink

   Навчись правильно писати на “на большом и могучем”. Ще мені один поціновувач українських сайтів. Йди читай свої сайти та й радій з них: http://chechnyatoday.com/, http://www.chechnya.gov.ru/, http://www.livekuban.ru/. Моніторив вмисне для Артема, можна не дякувати.
   Ні, ну треба так – кротяра-троль проліз аж сюди та, бачучи, що ніхто не пише підливає масло у вогонь.

   • 14:09 | 29.05.2014 о 14:09
    Permalink

    А в чем тут “масло”?)Если ты не видишь разницы между опечаткой и орфографической ошибкой, то это твои личные заморочки, “адекват”. Я буду читать то, что считаю нужным и твое мнение меня никак не волнует. Я тебе не запрещаю изучать вбросы украинских СМИ.

    • 08:28 | 30.05.2014 о 08:28
     Permalink

     Ти головне не спаскудь прізвище, яке носиш – прізвище Героя України.
     А все решта забудеться і пробачиться. Читай, що хочеш – у нас поки, що демократія та свобода слова

  • 13:25 | 29.05.2014 о 13:25
   Permalink

   Теперь многие из Донецка: чечены, дагестанцы, кубанцы, русские. Конкретизируйтесь, пожалуйста.
   А то будет как в этом анекдоте:
   – За то, что ты сделал, сейчас Тебе будет!
   – А что?
   – АТО!!!

 • 13:09 | 29.05.2014 о 13:09
  Permalink

  По ходу Кісільов давав відповіді на запитання або одна з його німф.

  “Несогласные с властью” студенти вийшли на Майдан, їх ніхто не слухав – розігнали, по-звірячому вбиваючи. За студентів заступився народ – його теж ніхто не слухав – просто розстрілювали, як звірів на “сафарі”. Потім люди справді озвіріли і дали гідну відсіч. Але, на відміну від Донбасу, на Майдані спершу стояли повністю беззбройні люди – це була мирна акція, незважаючи на все, в якій приймали участь майже одні українці. А за Вас, Олександро, стоять “нерускіе” (це не помилка, просто кожен другий з чорножопих захисників Донбасу саме так би й написав), в той час як Ви пробуєте нам навішати “лапшу кісільовську”, якої самі наїлись і бажаєте нас пригостити.
  І що Ви вважаєте “восстанием” – викрадання інакомислячих з Вами людей із подальшим вспорюванням живота чи інше беззаконня, яке там твориться? На мою думку, якщо “восстание” – треба встати і стояти, поки тебе не почують (студентів же почули). А так виходить навпаки: “донецькі” стоять біля вікон з фотоапаратами, а “недонецькі” (кадировці, дагестанці та інша наволоч) допомагають братам-шахтарам.

  • 11:13 | 30.05.2014 о 11:13
   Permalink

   Вы в курсе того что Донецк вообще многонациональный город? Если вам вешают лапшу, то приезжайте, и я с вами проедусь по городу, и вы лично пообщаетесь с людьми. Тогда можно будет как то еще обсудить ситуацию в Донецке и Славянске. А пока вас здесь нет, и своими глазами вы не видели не утверждайте пропаганду лживого СМИ.

Коментарі вимкнені.