Збаразький гирьовик Микола Герас втретє чемпіон України

2-4 березня у місті Гадяч на Полтавщині відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. Тернопільщину на змаганнях представляв вихованець збаразької школи гирьового спорту Микола Герас.
Вихованці тренера, майстра спорту міжнародного класу Перта Багрія традиційно повертаються зі змагань з медалями. Таку добру традицію не було порушено і цього разу. Майстер спорту Микола Герас втретє виборов звання чемпіона України серед юніорів і став срібним призером серед спортсменів без урахування віку у категорії 60 кг. Треба сказати, що якщо минулого року Микола виборов «срібло», поступившись очками, то цього разу, значно додавши в особистому показнику, поступився першим місцем лише тому, що був трохи важчим за суперника – заслуженого майстра спорту з Полтави. У гирьовому спорті в одній ваговій категорії, як правило, перемагає той, хто легший.
У червні цього року у німецькому місті Гамбург відбудеться чемпіонат світу з гирьового спорту. Микола Герас виборов право виступати на цих престижних змаганнях у двох вікових групах. Тож сподіваємося і там він стане переможцем. Однак багато залежить не тільки від наполегливої роботи самого спортсмена та його тренера Петра Багрія, але й від фінансового забезпечення поїздки, – пише Народне слово.

Коментарі вимкнені.