Власник “Подолян” та шкарпеткової фабрики Василь Чубак перед вибарами став бідним

Василь ЧубакЦентральна виборча комісія опублікувала декларації про доходи кандидатів у депутати, які збираються балотуватися на наступних виборах. Якщо вірити даним, які надали кандидати, то виявляються дивні речі.

Так один з найбагатших мешканців області – власник шкарпеткової фабрики “Теркурій” та компаньойон радника самого президента Анатолія Кінаха не має навіть де жити! Багатодітний глава сімейства Василь Чубак, у якого четверо дітей, змушений з’їхати в село Мушкатівка Борщівського району, де прилаштувався… кандидатом в депутати (так написано в декларації). А куди ж подівся розкішний маєток у Великих Гаях під Тернополем?

За минулий рік влаcник найбільшого розважального комплексу області “Подоляни” з його кінотеатрами, стриптизами і боулінгом заробив лише 161 тисячу гривень. Такі доходи у середньої руки підприємця з районного базару у тому ж Борщівському районі. З цього заробітку Чубаку довелося продати на 50 000 акцій. Щоб прогодуватися самої зарплати у 111 тис. грн. мабуть не вистачило. Та й автомобіль Lexus 570 “їсть” чимало бензину. Зате таке авто незамінне в Мушкатівці. Дороги там не надто і без Лексуса, як без доброго коня з фірою.

В банку у пана Чубака вітерець поганяє нещасними 12-ма тисячами гривень.

Ні шести соток земельної ділянки, ні дощаного будиночка, ані моторолера у кандидата та його родини немає!

Бідна наша область, якщо у неї такі незаможні олігархи, – пише За Збручем.

Більше про невдаху-2010 Василя Чубака ТУТ.

-1 thoughts on “Власник “Подолян” та шкарпеткової фабрики Василь Чубак перед вибарами став бідним

  • 18:49 | 12.08.2012 о 18:49
    Permalink

    Ох вже цей Василь Чубак…минулого разу перед місцевими виборами виступав в школі в класі мого сина…Такий вже гарний-добрий-людяний мужчина…Так обіцяв допомогти синовій баскетбольній команді чимось…Навіть зустріч призначив. Приїхала я на ту зустріч – а мене відправили до його помічника, а той мене відправив…прийти через тиждень. Прийшла я через тиждень – а мені запропонували прийти вже після виборів, бо ж саме зараз “багато роботи”. А після виборів вже ні трубки не брали, ні самі не з’являлись…От такий він – Василь Чубак.

  • 18:11 | 13.08.2012 о 18:11
    Permalink

    Чубак ще бідніший, ніж задекларував. LEXUS 570, на якому Чубак вкоротив життя молодому хлопцеві, вже не “їсть” бензин, а стоїть побитий. Чубак тепер Їздить на ІНФІНІТІ. СТЕРЕЖИСЬ, народ!!!

Коментарі вимкнені.