Загинула парамедикиня медбатальйону «Госпітальєри» Ірина Цибух

У середу, 29 травня, на Харківському напрямку загинула журналістка «Суспільного», парамедикиня батальйону «Госпітальєри» 25-річна Ірина Цибух із позивним «Чека». Про це повідомили на Facebook-сторінці батальйону.

«Вчора під час ротації на Харківському напрямку не стало нашої Чеки – Госпітальєрки Ірини Цибух. За кілька днів до свого Дня Народження… У нас немає слів. Ніхто досі не вірить в те, що сталося. Це невимовний біль та неймовірна втрата не тільки для батальйону – для всієї України», – написали на сторінці батальйону.

До початку повномасштабного вторгнення Ірина Цибух працювала продюсеркою та менеджеркою реформи «Суспільного», а також реалізовувала освітні проекти у віддалених селах Донецької та Луганської областей.

з 2015 року Ірина Цибух їздила на Донбас як військова парамедикиня, а у лютому 2022 року вона долучилась до добровольчого батальйону «Госпітальєри», який займається медичною евакуацією поранених військовослужбовців із гарячих точок фронту.

16 листопада 2023 року, до Дня телебачення, радіо та зв’язку президент України Володимир Зеленський особисто вручив Ірині Цибух орден «За заслуги».

1 червня 2024 року Ірині Цибух мало виповнитись 26 років.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *