Аліна Ломова знала, що стане найсексуальнішою студенткою Тернополя (фото)

Аліна Ломова

Аліна Ломова стала найсексуальнішою студенткою Тернополя. А також третьою віце-міс на конкурсі «СтудМіс Тернопільщини 2013».

Дівчині 19 років. Вона навчається в Тернопільському Технічному університеті імені Івана Пулюя на факультеті економіки та підприємницької діяльності.

Про титул “СтудМіс Сексуальність” красуня знала, адже вона підсвідомо знала, що візьме його.

“Мене підтримували мої подруги, які сиділи в залі, кричали і вболівали за мене та кохана людина.  Ну і, звичайно, мама, але, на жаль, лише по телефону”, – каже Аліна.

За її словами, це вже четвертий конкурс у якому вона взяла участь.

Минулого року вона отримала “Міс Весна” у конкурсі краси “Міс Університету”,  “Гранд персона самогонних ресторацій” у конкурсі “Міс Тернопіль 2013 “.  Цього року знову взяла участь в “Міс Університету” та виборола цей титул.  

Емоції шалені, – каже красуня. – Пам’ятаю той день як зараз, емоції просто переповнювали…я була дуже щаслива. Та хочу сказати, що якби не конкурс “Міс Тернопіль”,  я б напевно не здобула перемоги. Тому що з нами займались професіонали… і я вже була, так би мовити, загартована, коли йшла на “Міс університету”.

Дівчана також розвіяла міф про жорстку конкуренцію між дівчатами. Під час репетицій, які проходять майже щодня, всі здружуються дуже, стають хорошими подругами, допомагають та підтримують одна одну.

Аліна Ломова

Новини Тернополя “Погляд”

Фото Лайк

-1 thoughts on “Аліна Ломова знала, що стане найсексуальнішою студенткою Тернополя (фото)

  • 14:38 | 31.05.2013 о 14:38
    Permalink

    Організатори так знущаються?
    Та мені язик не повернеться назвати її “сексуальною”!

Коментарі вимкнені.