Неймовірну гру про Тернопіль виготовили Зарiчна Анастасiя та Антонюк Юля (фото)

Зарiчна Анастасiя та Антонюк Юля вже давно створюють рiзнi креативнi речi, тому вирішили придумати свій знак, який має вигляд корони і складається з бука N i Y(Nastia I Yulia). А згодом вирішили, що їх тандем буде називатись NYаrt.

З перших днів літніх канiкул дівчата творчо працювали i скоро отримали можливiсть проявити себе.

“Ми оформлювали дошки у закладах таких як “Коза” і “Файне Miсто Тернопiль”. Також долучились до розмальовування етноцентру у бiблiотецi, коридори в однiй з шкiл, дитячу площадку та iнше. Коли у нас була одна година перерви мiж двома проектами, y нас якраз і з’явилась ідея про монополiю. Загалом NYart займаеться усiм, що повязане з мистецтвом”, – розповідає Анастасія “Погляду”.

За словами дівчини, вони спочатку планували розробити гру в PhotoShop або CoralDraw. Але потiм вирiшили намалювати повнiстю маркерами, лайнерами, олiвцями, акварелю, щоб було видно, що це handmade, а не купили десь.

Малювати дівчатам було не важко, бо вони вчаться на архiтекторiв, тому звикли працювати руками. Робили протягом місяця на основi стандартноi монополii, яку знайшли в Iнтернетi. Використовували пiдручнi матерiали (картон, який був вдома; фiшки – маленькi дрiбнi речi, якi пофарбували в золотий).

Коментарі вимкнені.