Все про хлопців з тернопільського гурту “Тріода”

Андрій, Володимир і Олександр познайомилися в університеті. А точніше, в університетському гуртожитку, де їх поселили в одну кімнату.

На кастингу «Х -фактора» в Одесі хлопці акапельно виконали пісню Олександра Пономарьова «Він чекає на неї », після чого Сергій Сосєдов, Ірина Дубцова і Серьога сказали їм «так».

Біографії:

Володимир Рибак

Народився 22 грудня 1990 року. Вивчав музичне мистецтво в ТНПУ ім. В. Гнатюка. Володимир захоплюється футболом, лижним спортом і тенісом.Девіз хлопця по життю: будь добрішим до людей, і вони потягнуться до тебе. Вова хотів би заспівати дуетом з групою « Il Divo» і українською співачкою Ані Лорак. Він мріє, що одного разу йому вдасться відправитися в кругосвітню подорож.

Улюблена музика: Scorpions, Queen, Il Divo , Бочелі , Пономарьов.

Улюблений фільм: «Доктор Хаус»

Улюблена книга: Михайло Булгаков « Майстер і Маргарита».

Олександр Алексєєв

Олександр народився 19 червня 1990 року. Навчався в ТНПУ. У вільний час любить займатися спортом. Для нього ідеальними артистами є Андреа Бочеллі і група «Il Divo».

Улюблена книга: Бруно Фереро «365 історій для душі».

Андрій Гамбаль

Андрій народився 25 січня 1987 года, навчався в ТНПУ ім. В.Гнатюка за спеціальністю вчитель музики та етики-естетики. У вільний час любить займатися спортом (футбол, волейбол, заняття в спортивному залі) і відпочивати на природі з гітарою. Також хлопець захоплюється колекціонуванням магнітів з різних міст. Мріє побувати на концерті групи « Il Divo» і заспівати з ними дуетом.

Улюблена музика: « Il Divo » , Андреа Бочелі , « Пентатонікс » , «Scorpions», Майкл Болтон, «Queen», Океан Ельзи, Олександр Пономарьов.

Улюблені фільми: « Ми з майбутнього»

Коментарі вимкнені.