“Хто побував в 11 класі Бережанської гімназії, той у цирку не сміється!”

Випускниця Бережанської гімназії Віта Перфецька розповіла про свій випускний.
Мені дуже сподобався цей випускний, у кожної дівчини були красиві плаття. Здивувало мене сукня Іри Логуш, але найбільше сподобалось Мар’яни Кізими.

Святкували ми в Галичанці, ми веселилися, танцювали, впринципі не було так сумно, протягом ночі згадумали наше минуле, дивились по проектору відео з нами, та фотографії з 1 по 11 клас. Це нас дуже тішило. І я дякую Чавес Гонсалес Евеліні , за те що вона зробила чудову презентацію про нас. Вона змогла переказати в кожному щось оригінальне.

Ну найбільше я думала за плаття, яке повинно бути, я хотіла мати таке, щоб потім могла кудись вдягнути. Впринципі я не хотіла таке аж дуже шикарне , а звичайне, просте. До плаття я вдягнула дуже багато аксесуарів, впринципі на мені було дуже багато каміння, сумка повністю в діамантах і була важка, впринципі з нею м’язи можна було підкачати на випускному. Також босоножки в яких каблук весь був у діамантах, ну і інші …

Кожен вчитель мені запам’ятався, ніхто на мене так аж і не жалівся. Але з такий найулюбленіших вчителів це були Глушковська Ярослава Ярославівна, яка мене навчила мистецтву, та Путера Роман Михайлович, який характером нагадував мого батька, але найбільше мені старшно було сидіти в нього на уроці, тому що фізика – це те, що потрібно знати всім, але вона мені вдавалась трошки важко.

В класі для мене всі стали найдорожчими, в мене є найкраща подружка Ліна, з якою є стільки спогадів, яка мене підтримувала завжди, навіть заставляла вчитись, я їй за це дякую. В основному, наш клас є різний, є такі , які зазвичай спокійні, є такі що грають себе коміка. Але ми дружимо всі!

Запам’яталось багато що, я ніколи не забуду все , що відбувалось у класі. Як списували домашнє завдання, як Вася спав на фізиці, як дівчата ворожили на уроках, як робили різні вечори, як грали ігри на перервах. І це ще не весь список, а лише перші пункти! Всі ці спогади залишуться в кожного з нас в думках. Але найголовніше: “Хто побував в 11 класі Бережанської гімназії, той в цирку не сміється!”

Я бажаю для однокласників, здоров’я, тому що воно найголовніше що є, щастя, кохання, щоб у кожного здійснилась своя мрія, поступили туди, куди планують. І головне, щоб не забували свій дружній клас!

Коментарі вимкнені.