Ігор БІСКУП: “Є речі більш важливі, ніж особисті образи…”

Розмова з головним тренером “Ниви” Ігором Біскупом.

– Як пройшла підготовка до весняної частини сезону, чи вдалося здійснити за короткий строк задумане?

– Мало часу було на підготовку, рішення про зміну тренерського складу приймалося дуже довго. Заявочний період на момент прийняття рішення вже закінчився (3 березня), команду я прийняв з 20 березня, тож залишалося на підготовку менше місяця.

– Тобто дозаявити гравців для підсилення складу не було можливості…

– В принципі на даний момент можна дозаявляти, але тільки вільних агентів. Тобто футболістів, які не були задіяні за інші команди чи не підійшли їм. В цьому випадку є негативні моменти, важко оцінити, наскільки такий спортсмен може підійти команді і принести у майбутньому користь. Але нічого, – якби не було проблем, було б нецікаво…

– Хочеться спитати про Ваше повернення у “Ниву”. Як це відбулося, чия це була ініціатива?

– Автанділ Мдінарадзе вніс таку пропозицію. Свого часу він був віце-президентом “Ниви”, та й зараз має відношення до команди. Після звільнення у минулому році я працював у Підволочиську. Але погодився на повернення.

– Немає образи за те минулорічне звільнення?

– Є речі більш важливі, ніж особисті образи… У тернопільської “Ниви” є історія. І це не один рік і не два. 25-30 років. Є здобутки, які не можна перекреслити. Що ж до попереднього сезону, то в минулому році взагалі ніяких умов для роботи не було, бази не було, тренувалися на снігу, зимовий збір не пройшли, тож вимагати щось від команди було важко…

– А як тепер?

– Два тижні назад “Ниві” відкрили базу (в Великих Гаях). Хоч немає теплої води, інших умов, але все таки є свій “куток”, відкрили їдальню, з’явились хоч якісь умови для роботи.

– Про склад “Ниви”…

– В основному залишилися ті, що грали восени. Вони і гратимуть у наступних матчах. Хочемо дозаявити, з тих що можна, захисника з алчевської Сталі, а взагалі робимо ставку на молодь, хочемо своїх вихованців мати, а їм треба давати можливість рости і проявляти себе.

– Залишилося усього лише вісім ігор. Особливого успіху у цьому сезоні від Ниви чекати не приходиться. Хоча б тому, що мало залишилося зіграти. Яке завдання ставиться? Очевидно зберегти команду?

– Ну звичайно, зберегти команду, награти стабільний склад з того, що маємо, а з наступного сезону, судячи з розмов, що ведуться, не виключено, що ставитиметься питання про вихід команди у першу лігу.

– Відчувається підтримка нової обласної влади?

– Так, це можна сказати їхня ініціатива, щоб у важкий кризовий період для нашої команди врівноважити фінансову частину. Це на даний момент дуже суттєва умова існування клубу.

– Хто з сторони влади перш за все причетний до позитивних змін у справах “Ниви”? Голова ОДА?

– Так, Валентин Антонович Хоптян.

Василь АРСЬКИЙ,  fcnyva.at.ua

Коментарі вимкнені.