Ірина Борисюк: «Тепер у мене є друга половинка!»

Улюблениця тернополян, учасниця «Х-фактора», співачка та телеведуча Ірина Борисюк наразі живе та працює в Києві, проте у рідному місті буває часто, адже тут залишились її донька і рідні. А нещодавно Ірина завітала до Тернополя з благодійним концертом, після якого поділилася з «НОВОЮ…» своїми планами на майбутнє, роздумами про шоу-бізнес та розповіла про особисте життя…

– Ірино, вас тепер більше знають як телеведучу, проте на концерті у Тернополі ви презентували дві свої нові пісні. Отже, активно працюєте і як вокалістка?
– Для себе самої я передусім співачка і маю велике бажання саме співати, тож, звісно, робота в цьому напрямку триває. Свої пісні я хотіла презентувати саме в Тернополі, щоб першими їх почули мої земляки. Одна з пісень – українською мовою, називається «Україно, будь!», друга російською – «Мое дыхание». На щастя, обидві тернополяни гарно сприйняли, а якщо пісню добре сприйняв тернопільський глядач, отже, й по всій Україні вона вдало піде.

– Тернополяни такі вибагливі в музиці?
– Я їздила з гастролями по всій Україні й помітила, що тернопільські глядачі – одні з найвибагливіших. Іноді здається, що для того, аби тернополяни аплодували, щоб їм сподобатись, потрібно не знати що на тій сцені робити, ледь не фокуси показувати… Тож мені пощастило, що я тернополянка, до мене тут поблажливіше ставляться (сміється). Але й мені треба не «халявити», а викладатись на всі сто, щоб завести зал.

– А які наступні проекти?
– Наразі активно працюю над новим сезоном «Фермер шукає дружину». Робота у цьому проекті приносить мені велике задоволення, адже це шоу поєднує людські серця. У ньому я не є класичною ведучою, не є й свахою, а радше – подружкою. Днями розпочалися зйомки, вже вибрані фермери, до того ж, не тільки з України, тож я цього року далеко поїду з листами. Сподіваюся, що вдасться когось одружити. На Тернопільщині ми, на жаль, жодного фермера для участі у шоу не знайшли. Це й зрозуміло, адже у нас, якщо чоловік молодий, роботящий, то вже точно одружений. Я вже казала киянам, що в нас, у Західній Україні, дівчата мають гарне «око» на чоловіків. Якщо він добрий господар, то довго холостяком не буде (усміхається).

– А як щодо участі у «Танцях з зірками», але як учасниця, а не як ведуча?
– «Танці з зірками» планують знімати восени. Проект був вдалим і багато кому подобався, тож, думаю, він продовжиться і мені вдасться взяти у ньому участь.

– Чи підтримуєте тепер контакт зі своїм зірковим наставником у «Х-факторі» російським музичним критиком Сергієм Сосєдовим?
– Бачимося рідко, але часто зідзвонюємося, у нас із ним добрі стосунки. Він завжди цікавиться: «Ірочко, як ти? Що там у тебе?» Коли почався другий сезон «Х-фактора», не могла дивитися телевізор – така була ностальгія за проектом… А коли дізналася, що у Сергія Васильовича з’явилася нова муза, місця собі не знаходила: я – жінка ревнива, це ж було моє, а тут – на тобі! Ці “ревнощі” минули тоді, коли ближче познайомилася з новими підопічними Сосєдова. Тільки тоді мене “попустило”.

– А в особистому житті у вас сталися якісь зміни?
– Зміни є, у мене нарешті з’явилася друга половинка! Я цього поки що не афішую і нікому про те не говорю, але тепер можу сказати, що я не самотня, в мене є кохана людина, як і має бути у всіх. Це робить мене щасливішою.

– Ця людина із шоу-бізнесу?
– Ні, ця людина не з шоу-бізнесу, вона взагалі до музики не має жодного стосунку. Цей чоловік навіть не дивиться телевізор, і під час знайомства я не була для нього Іриною Борисюк. Це мене трішки порадувало, бо після «Х-фактора» я тільки й чула: «Ой, а ми вас знаємо…».

– Ваша донька Рената не хоче переїжджати до столиці?
– Я й сама не дуже хотіла б, щоб вона жила в Києві. Їй нещодавно виповнилося лише 12 років, а велике місто – не для дітей. Та й сама Рената категорично проти переїзду, вона мені відразу сказала: хочеш жити в Києві – живи в Києві, а я буду жити в Тернополі. То такий маленький патріот нашого міста, який в жодному разі не хоче їхати до столиці. Тож я тепер катаюся з Києва до Тернополя і з Тернополя до Києва, живу її заняттями скрипкою, плаванням… Як тільки з’являється вільний час, сідаю у потяг або автобус і їду додому. Я хочу бути такою мамою, якою була й раніше, хоча це не дуже вдається. Сьогодні вже не можу приділити доньці стільки часу, як колись, а саме в цьому віці їй дуже потрібна мама…

– А вона, напевно, не пропускає, жодної вашої передачі по телевізору?
– Так, вона за всім стежить і дає коментарі. І я завжди її слухаю, тому що знаю: Рената завжди скаже правду. Дуже велику радість вона отримала на шоу «Зірковий ринг». До ранку не спала і кричала, що нарешті я зробила те, про що вона мріяла.

– Коли буваєте вдома, що готуєте для себе і родини?
– Я – прихильниця здорової їжі, і в мене в хаті завжди є варена гречка. Коли гості приходять і я запитую, чи будуть вони їсти, завжди говорять: «Ні-ні», бо знають, що це. Не можу сказати, що я гурман, але готувати люблю. Віддаю перевагу українській кухні. Борщ український — це моє. Вареники вмію ліпити. Мама моя із Закарпаття, тато — з Тернопільщини. Усі смачно готують. І я дуже люблю готувати для донечки.

– А відчуття зірковості є?
– У жодному разі! Я звичайна людина, і це може сказати кожен, хто, випадково впізнавши на вулиці, підійде до мене. Поводжуся так, як до участі у «Х-факторі»…

Інеса Голояд, Нова Тернопільська

Коментарі вимкнені.